Приєднатися до НАМ
Вхід для користувачів Логін Пароль Реєстрація Увійти

 

Медіа новини

Відновлення українського мовлення для Херсонщини й Криму відбудеться вже з початку 2017 року

2 грудня, для мешканців південних районів Херсонської області та Криму відбулася знакова подія – закладання першого блоку під будівництво телерадіокомунікаційної вежі в селі Чонгар, яка сприятиме подачі українського мовлення на територію тимчасово окупованого півострова та забезпечить стабільний телерадіосигнал для мешканців Херсонщини.

Така знакова подія відбувається з метою захисту інформаційного простору держави на тимчасово окупованій території АР Крим обласною державною адміністрацією спільно з Національною радою України з питань телебачення та радіомовлення, Міністерством інформаційної політики України, Державним комітетом з питань телебачення та радіомовлення України розроблено Стратегію розвитку телерадіомовлення в Херсонській області.

Присутній на закладанні першого блоку вежі член Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Сергій Костинський звернув увагу, що встановлення вежі на Чонгарі є ще й відкритою частиною засідання Комісії з питань забезпечення стабільного функціонування системи національного телебачення і радіомовлення, яку сьогодні очолюють керівники трьох відомств – Міністерства інформаційної політики, Міністерства у справах окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України та Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення. Саме ця Комісія займається відновленням українського мовлення на території зони АТО, на Донбасі та тимчасово окупованого Криму.

«Херсонщина є стратегічною територією, адже межує з Кримом, тому розроблений проект Стратегії розвитку мовлення у Херсонській області. Запуск такого проекту є командною роботою обласної державної адміністрації, Генічеської районної державної адміністрації та обласної і районної рад. Це один з найшвидших проектів по темпам виконання робіт, в ході яких найбільшу часу зайняв прорахунок частот, прорахунок і міжнародна координація. Технічні питання, завдяки сприянню обласної та районної влади, вирішувалися без ускладнень», - поінформував Сергій Костинський.

Урядовий портал

Більше новин

 

Блог НАМ

Наталя Беднарська
Наталя Беднарська
Проработав более 10 лет в медиа, я лично сталкивалась с нехваткой решени
Переглядів: 7537  Коментарів: 0
Тетяна Лебедєва
Тетяна Лебедєва
Недавно на сайте «Телекритика» прочла интервью с Натией
Переглядів: 15384  Коментарів: 0