Приєднатися до НАМ
Вхід для користувачів Логін Пароль Реєстрація Увійти

 

Медіа новини

В Україні з’явиться онлайн-кінотеатр сучасного українського кіно

Міжнародний TV&VoD сервіс DIVAN.TV спільно з Українським кіноінститутом на початку 2017 року відкриють онлайн-кінотеатр сучасного українського кіно.

Понад 1,7 мільйона зареєстрованих користувачів сервісу DIVAN.TV у всьому світі зможуть дивитися кращі українські фільми абсолютно безкоштовно.

Мета проекту – надати українським та іноземним глядачам можливість ознайомитися з сучасним українським кіно в одному місці на одному сервісі в зручний час. Зараз не існує єдиного ресурсу в інтернеті, де можна було б подивитися більшість українських фільмів легально.

За словами Аркадія Канюки, виконавчого директора DIVAN.TV: «Онлайн-кінотеатр складатиметься з понад 100 фільмів і буде поступово поповнюватися. Для DIVAN.TV це соціально значущий проект з підтримки та популяризації українського кінематографа. Близько третини сучасних вітчизняних фільмів ніколи ще не бачив масовий глядач».

«Важливий момент – для українських кінематографістів з’явиться легальна площадка для дистрибуції і популяризації своїх фільмів онлайн в Україні та світі з охопленням потенційної аудиторії в 1,7 мільйона осіб, яка буде тільки зростати. Також це буде відмінний інструмент для вивчення своєї аудиторії, її вподобань, а також прямої комунікації з нею. Все це дозволить зрозуміти, як зробити наступні кінопроекти більш захоплюючими і конкурентними в порівнянні з іноземними фільмами», – повідомив виконавчий директор Українського кіноінституту Денис Масліков.

DIVAN.TV і Український кіноінститут запрошують до співпраці всіх вітчизняних кіновиробників з власними готовими проектами.

DIVAN.TV – це міжнародний TV&VoD сервіс, доступний на всіх пристроях з виходом в Інтернет: Smart TV, ПК, медіа приставках, планшетах і смартфонах. Сервіс працює в 200 країнах світу для понад 1,7 мільйона зареєстрованих користувачів.

Український кіноінститут – це громадська організація, яка допомагає кіноіндустрії впроваджувати інновації, виводити українське кіно на міжнародний ринок і сприяє трансформації суспільства за допомогою кіномистецтва. Девіз організації – «Глобальне кіно для суспільства майбутнього».

filminstitute.org.ua

Більше новин

 

Блог НАМ

Катерина М'ясникова
Катерина М'ясникова
Фіналізуючі чисельні коментарі щодо Міністерства інформації, які дала сь
Переглядів: 13351  Коментарів: 0
Наталя Беднарська
Наталя Беднарська
Проработав более 10 лет в медиа, я лично сталкивалась с нехваткой решени
Переглядів: 6931  Коментарів: 0