Приєднатися до НАМ
Вхід для користувачів Логін Пароль Реєстрація Увійти

 

Медіа новини

Уряд ухвалив статут ПАТ НСТУ

28 грудня 2016 року Кабінет Міністів на засіданні під головуванням прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана ухвалив статут ПАТ НСТУ.
 
 
«Проектом планується здійснити розміщення простих іменних акцій ПАТ НСТУ  в кількості 2 млн 544 тисячі 273 тисячі номінальною вартістю у 1 тисячу гривень кожна», – сказав голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко. 

«Рішення ухвалено», – зазначив Володимир Гройсман.  

Зазначимо, міністр інформполітики Юрій Стець вніс у порядок денний засідання Кабінету Міністрів питання про ухвалення постанови про затвердження статуту ПАТ НСТУ.

«Велика зграя гавкаючих псів чекає, що ми зірвемо реформу суспільного телебачення та радіомовлення… Давайте зіпсуємо всім гавкаючим псам настрій під Новий рік і доведемо, що ми все робимо вчасно і все в Україні буде добре», – заявив на початку засідання Юрій Стець. 

Нагадаємо, Держкомтелерадіо 23 грудня направив до Кабміну погоджений Мін’юстом проект статуту ПАТ НСТУ.

Раніше, прем'єр-міністр України Володимир Гройсман пообіцяв ухвалити статут ПАТ НСТУ 26 грудня 2016 року. Але позачергове засідання відмінили.

Нагадаємо, Держкомтелерадіо 16 грудня 2016 року направив до Міністерства юстиції на правову експертизу та погодження проект постанови про затвердження статуту Публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України».

Станом на 7 грудня 2016 року проект статуту ПАТ НСТУ погодили п’ять з шести міністерств і відомств: Мініформполітики, Нацрада з питань телебачення і радіомовлення, Комісія з цінних паперів, Фонд держмайна. 14 грудня – Міністерство фінансів.

Проект статуту ПАТ НСТУ був оприлюднений на сайті Комітету 13 жовтня 2016 року.

Суспільне мовлення

 

Більше новин

 

Блог НАМ

Тетяна Лебедєва
Тетяна Лебедєва
Недавно на сайте «Телекритика» прочла интервью с Натией
Переглядів: 15298  Коментарів: 0
Наталя Беднарська
Наталя Беднарська
Проработав более 10 лет в медиа, я лично сталкивалась с нехваткой решени
Переглядів: 7479  Коментарів: 0