Приєднатися до НАМ
Вхід для користувачів Логін Пароль Реєстрація Увійти

 

Медіа новини

Уряд схвалив План заходів щодо впровадження в Україні цифрового телерадіомовлення

На засіданні Кабінету Міністрів України 26 жовтня схвалено План заходів щодо впровадження в Україні цифрового телерадіомовлення.
 
Прийнятий Урядом План містить вичерпний перелік заходів і визначає завдання державних органів, підприємств, наукових установ, скоординована реалізація яких дозволить завершити перехід країни на цифрове мовлення. Очікуваними результатами виконання Плану є:
 
-завершення переходу від аналогового до цифрового телерадіомовлення, забезпечення покриття цифровим мовленням усіх регіонів України;
 
-гарантоване підвищення рівня інформаційної безпеки держави та наших громадян;
 
-спрямування додаткових надходжень до державного бюджету за рахунок продажу ліцензій на використання значного вивільненого радіочастотного ресурсу;
 
-стимулювання розвитку вітчизняних засобів приймання цифрового сигналу, що насамперед важливо для забезпечення національним інформаційним продуктом малозахищених верств населення країни.
 
Упровадження в Україні цифрового телерадіомовлення здійснюється на виконання зобов’язань України у рамках міжнародної угоди «Женева-2006».
 
Реалізація затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України Плану заходів щодо впровадження в Україні цифрового телерадіомовлення передбачається за рахунок бюджетного фінансування та залучення інвестиції.
 
Прес-служба Держспецзв’язку
 

Більше новин

 

Блог НАМ

Тетяна Лебедєва
Тетяна Лебедєва
Недавно на сайте «Телекритика» прочла интервью с Натией
Переглядів: 14717  Коментарів: 0
Ірина Вуйцик
Ірина Вуйцик