Приєднатися до НАМ
Вхід для користувачів Логін Пароль Реєстрація Увійти

 

Медіа новини

Україна проведе «Євробачення-2017» і в терміни запустить суспільне мовлення – Олег Наливайко

Голова Держкомтелерадіо, голова комісії з перетворення Національної телекомпанії України в Національну суспільну телерадіокомпанію України (НСТУ) Олег Наливайко повідомив, що створення Суспільного мовлення, як і підготовка до «Євробачення-2017» відбувається в рамках «дорожньої карти».
 
 
Про це він сказав в ефірі «Громадського радіо».

«Ми йдемо абсолютно в рамках «дорожньої карти» по створенню Суспільного. Згідно з цим, є ряд позицій, які ми маємо зараз зробити. На початку січня має бути зареєстрована юридична особа ПАТ НСТУ. Після цього вступає в роботу наглядова рада, механізми обрання нового правління і фінансування. Тоді ми можемо сказати, що Держкомтелерадіо свою роботу виконав, далі вже у вільне плавання вступає Суспільний мовник під наглядовою радою», – сказав він.

Пан Наливайко зазначив, що Україна проведе «Євробачення-2017». За його словами, підготовка до конкурсу також просувається відповідно до термінів «дорожньої карти».

«Всі спроби щось перенести чи змінити не можуть розглядатись», – наголосив він.

Голова Держкомтелерадіо спростував інформацію про недостатнє фінансування пісенного конкурсу. «Є дві бюджетні програми: підтримка НСТУ і Євробачення. В проекті Держбюджету заплановано 432 мільйона гривень на проведення Євробачення. А фінансування Суспільного мовлення іде окремим рядком у проекті бюджету. 900 мільйонів, запланованих на Суспільне — це збільшення на значний відсоток від того, що зараз мала система державного телебачення і радіомовлення», – зазначив Олег Наливайко.

Нагадаємо, заступник генерального директора НТКУ Олександр Харебін раніше в ефірі «Громадського радіо» заявив, що реформа суспільного мовлення в тому вигляді, як вона зараз запущена, неефективна. На його думку, вона не призведе до корінної зміни ні суспільного мовлення, ні впливу на країну.

Як повідомляв сайт «Суспільне мовлення», голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко замінив екс-гендиректора НТКУ Зураба Аласанію на посаді голови комісії з перетворення НСТУ. Про це він оголосив на нараді в Держкомтелерадіо 28 листопада 2016 року.

stv.detector.media

 

Більше новин

 

Блог НАМ

Катерина М'ясникова
Катерина М'ясникова
Фіналізуючі чисельні коментарі щодо Міністерства інформації, які дала сь
Переглядів: 13350  Коментарів: 0
Віталій Гордузенко
Віталій Гордузенко
В продовження актуальної теми: «Проведення дослідження власними си
Переглядів: 23429  Коментарів: 0