Приєднатися до НАМ
Вхід для користувачів Логін Пароль Реєстрація Увійти

 

Медіа новини

У радіогрупі "ТАВР-Медіа" прокоментували заяву представника Держкомтелерадіо

У радіогрупі вважають необгрунтованими заяви, що ефіри вітчизняних радіостанцій "базуються переважно на виступах російських зірок" і подають конкретні приклади з ефіру своїх радіостанцій.

Текст звернення "ТАВР-Медіа" у відповідь на заяву директора департаменту інформаційної політики Держкомтелерадіо Богдана Червака:

 

Шановний пане Богдане, шановні колеги-медійники!


Творчий колектив та адміністрація компанії "ТАВР-Медіа"  з повагою ставиться до роботи контролюючих та регулюючих органів у медійній сфері. Проте ми наполягаємо на тому, аби прояснити та уточнити максимально важливі та, без перебільшення,  принципові для нас моменти. Будучи частиною українського медійного простору, радіостанції "ТАВР Медіа", безумовно, "тримають руку" на пульсі подій в державі. Саме тому після анексії Криму з ефірів наших радіостанціях щезли виконавці на кшталт Валерії, Йосипа Кобзона та інших, хто поставив свої підписи під "путінською" ганебною петицією. Та й не про це зараз хочеться  сказати, а про те, що ми - радійники, щодня ретельно відпрацьовуючи кожну хвилину в ефірі,  розраховуємо на адекватну та повноцінну увагу від людей, які, виступаючи із голосними заявами на кшталт "зняти", "відмінити", "не дозволити", навіть не трудяться уважно послухати, вияснити, дізнатись. 

Відтак, ми вважаємо необгрунтованою заяву про те що, мовляв, ефіри вітчизняних радіостанцій "базуються переважно на виступах російських зірок". Крім того, і ми, і ви, прекрасно знаємо, що далеко не всі виконавці з Росії підтримують окупантську політику Путіна - Шевчук, Макаревич, Земфіра ті інші, хто вважає, що мистецтву не місце в політиці. Тому хотіли б звернути увагу шановних колег на конкретні приклади ефіру наших радіостанцій.


"Русское Радіо Україна", що працює для російськомовних українців має в своєму ефірі більше 60 відсотків музики українських авторів та виконавців!


Якщо звернутись до прайм-тайму радіостанцій-лідерів (з 6 до 10 години ранку 20 серпня), то бачимо наступну картину:
ХІТ Фм - 0 творів
КІСС Фм - 0 творів
Радіо "ROKS" - 1 твір гурту "Машина времени"
Радіо "Relax" - 0 творів.


Про яке "переважне базування" на російських зірках можна говорити?
Зі свого боку можемо ще додати, що є величезний пласт українських музикантів, які елементарно не мають коштів і можливостей записати свою музику в тих умовах, які дозволять мати їх матеріал придатним для ефіру чисто технічно. Можливо, шановні колеги, варто подумати про це?


Прес-служба НАМ

Більше новин

 

Блог НАМ

Віталій Гордузенко
Віталій Гордузенко
В продовження актуальної теми: «Проведення дослідження власними си
Переглядів: 23463  Коментарів: 0
Катерина М'ясникова
Катерина М'ясникова
Фіналізуючі чисельні коментарі щодо Міністерства інформації, які дала сь
Переглядів: 13386  Коментарів: 0