Приєднатися до НАМ
Вхід для користувачів Логін Пароль Реєстрація Увійти

 

Медіа новини

Стець переконаний, що найближчим часом буде відновлено інформаційне мовлення на північну частину Криму

Міністерство докладає всі зусилля, щоб Крим отримував інформацію з України.

Міністр информаційної політики Юрій Стець переконаний, що найближчим часом буде відновлено інформаційне мовлення на північну частину Криму. Про це він розповів у коментарі журналісту телеканалу "112 Україна".

"Якщо ми говоримо про інформаційну реінтеграцію Криму, то ми зараз намагаємося мати активні форми доступу інформації звідти в Україну та доступу інформації з світу і України в Крим. Паралельно йде процес, про це свідчить призначення нового радника Юлії Каздобіної, про роботу над інформаційною реінтеграцією Криму. Всі можливі форми, включаючи підтримку активістів, включаючи роботу, яку ми можемо робити по друку газет чи інших ЗМІ. При передачі інформації туди ми максимально над цим працюємо. Це стосується і Міністерства інформаційної політики, і Нацради з питань телебачення і радіомовлення, і інших органів влади, які відповідають за інформаційну політику нашої держави. Переконаний, що найближчим часом відбудеться реальна дія на відновлення одного з українських медіа. Сподіваюся, що це буде суспільне телебачення або громадське радіо на північну територію Криму", - розповів Стець.

Раніше стало відомо, що Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення оголосила конкурс на перші чотири частоти FM-мовлення на анексований Крим.

Нагадаємо, у вересні 2015 року в Криму розпочав мовлення новий радіопроект "Крим.Реалії" – спільна передача Першого каналу Українського радіо" та "Радіо Свобода".

А 26 травня 2016 року в Херсонській ОДА заявили, що на території Криму почало мовлення українське радіо УР-1. Радіостанція на тимчасово окупованому півострові ловить на частоті 101.4 FM. На приймачах радіохвиля підписана "Слава Україні!".

112 канал

Більше новин

 

Блог НАМ

Наталя Беднарська
Наталя Беднарська
Проработав более 10 лет в медиа, я лично сталкивалась с нехваткой решени
Переглядів: 6936  Коментарів: 0
Ольга Большакова