Join to IAB
User login Login Password Registration Entry

 

Media news

Стартував конкурс на посаду голови правління НСТУ

2 лютого Наглядова рада Національної суспільної телерадіокомпанії України ухвалила рішення про оголошення конкурсу на посаду голови правління НСТУ. Про вимоги до кандидатів і перебіг конкурсу було оголошено сьогодні під час прес-конференції членів Наглядової ради, що відбулася в агенції Укрінформ.
 
Трохи раніше Наглядова рада затвердила необхідні для проведення конкурсу документи, серед яких Положення про конкурс з обрання голови та членів правління публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України» й Основні напрями діяльності ПАТ «НСТУ».

У затвердженому Положенні містяться вимоги до претендентів на посаду очільника Національної суспільної телерадіокомпанії України. Аналізуючи подані заявниками документи,  Наглядова рада зважатиме і на те, щоб у програмі кандидатів були враховані основні напрями діяльності НСТУ на 2017 рік, яких на разі визначено шість, чотири з них є специфічними для стартового етапу діяльності ПАТ «НСТУ».

Документи для участі у конкурсі на посаду голови правління суспільного мовника приймаються, починаючи із 3 лютого, з понеділка по п’ятницю  з 10.00 до 13.00 і з 14.00 до 17.00 за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 26, кімн. 207. Кінцевий термін подачі документів – 16 березня (до 17.00).  За довідками можна звертатися телефоном 278-64-53.

Далі Наглядова рада, опрацьовуючи подані заяви, визначатиметься, кого із претендентів допускати до участі в конкурсі. До 13 квітня вона оголосить дату заслуховування претендентів на посаду голови правління ПАТ «НСТУ».

Відповідно до вимог Закону України «Про Суспільне телебачення і радіомовлення» голова правління суспільного мовника обирається на конкурсних засадах Наглядовою радою НСТУ  на 4 роки. Обрання відбувається шляхом прямого, рівного, таємного голосування членів Наглядової ради НСТУ з-поміж претендентів, допущених до участі у конкурсному відборі.

Докладніше ознайомитися із документами, ухваленими Наглядовою радою НСТУ, можна за посиланням.

Нагадаємо, склад Наглядової ради було затверджено рішенням Національної ради 17 грудня 2015 року.

Нацрада

 

More news

 

Blog IAB

Тетяна Лебедєва
Тетяна Лебедєва
Недавно на сайте «Телекритика» прочла интервью с Натией
Views: 14527  Comments: 0
Катерина М'ясникова
Катерина М'ясникова
Фіналізуючі чисельні коментарі щодо Міністерства інформації, які дала сь
Views: 13158  Comments: 0