Приєднатися до НАМ
Вхід для користувачів Логін Пароль Реєстрація Увійти

 

Медіа новини

Рада цього тижня може запровадити квоти української мови на телебаченні, - Парубій

Проект закону може бути винесений до сесійної зали у четвер.

На поточному пленарному тижні Верховна Рада України може розглянути проект закону щодо запровадження квот української мови на телебаченні.

Про це сьогодні на погоджувальній раді керівників фракцій і голів комітетів заявив Голова ВР Андрій Парубій, передає кореспондент РБК-Україна. "Як тільки даний законопроект пройде комітет, я думаю, що увесь зал підтримає, щоб ми змогли його включити у порядок денний і змогли розглянути", - заявив спікер.

За його словами, проект закону може бути винесений до сесійної зали у четвер, 16 березня, за умови проходження ним профільного комітету у середу, 15 березня. Наразі у парламенті зареєстрований проект закону №5313 "Про внесення змін до деяких законів України щодо мови аудіовізуальних (електронних) засобів масової інформації", яким пропонується встановити обов'язкові квоти передач і фільмів українською мовою на телебаченні.

Нагадаємо, у лютому Національна рада з питань телебачення і радіомовлення на засіданні в четвер оштрафувала ряд радіостанцій на загальну суму понад 500 тис. гривень за недотримання квот трансляції українських пісень і ведення програм державною мовою.

РБК-Україна

Більше новин

 

Блог НАМ

Наталя Беднарська
Наталя Беднарська
Проработав более 10 лет в медиа, я лично сталкивалась с нехваткой решени
Переглядів: 6953  Коментарів: 0
Віталій Гордузенко
Віталій Гордузенко
В продовження актуальної теми: «Проведення дослідження власними си
Переглядів: 23444  Коментарів: 0