Приєднатися до НАМ
Вхід для користувачів Логін Пароль Реєстрація Увійти

 

Медіа новини

Прем'єр доручив міністру інформполітики усунути загрозу створенню суспільного ТБ

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман доручив міністру інформаційної політики Юрію Стецю напрацювати пропозиції спільно з народними депутатами щодо усунення перепон при створенні суспільного телебачення. Про це сьогодні сказав Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман на засіданні уряду, передає УНН.
 
 
“Я бачив звернення про те, що начебто виникає якась загроза створенню суспільного телебачення. Ми підтримували і підтримуємо створення суспільного телебачення в Україні... В уряді є абсолютна консолідована позиція щодо розвитку суспільного телебачення. І якщо є якісь загрози, ми їх маємо виявити і знищити загрози, якщо такі виникають”, — наголосив він.
 
Тому Прем’єр-міністр доручив міністру інформаційної політики Юрію Стецю опрацювати це питання спільно з народними депутатами.
 
“Внесіть пропозиції, що потрібно, щоби було ухвалено урядом, якщо є такі рішення, і ми це з задоволенням зробимо”, — сказав він.
 
Водночас В.Гройсман наголосив, що ніхто не має ставити під сумнів необхідність створення суспільного телебачення в Україні.
 

 

Більше новин

 

Блог НАМ

Ольга Большакова
Віталій Гордузенко
Віталій Гордузенко
В продовження актуальної теми: «Проведення дослідження власними си
Переглядів: 23457  Коментарів: 0