Приєднатися до НАМ
Вхід для користувачів Логін Пароль Реєстрація Увійти

 

Медіа новини

Порошенко: В Україні ніколи не з'явиться пропагандистське відомство

Президент України Петро Порошенко закликав українських істориків "виходити зі своїх кабінетів" для обговорення з широкою громадськістю історичних подій.

"Для українських істориків настав час виходити з тиші наукових кабінетів і спілкуватися з широкою громадськістю", - сказав він під час виступу перед студентами-істориками Національного університету ім. Т.Шевченка в четвер.

За його словами, в суспільній свідомості є багато історичних конфліктів і суперечливих тем, які є наслідком російської пропаганди. Тому завдання істориків, переконаний президент, досліджувати історичні події, видавати популярні книжки, активно використовувати Інтернет та соцмережі, радіо і телебачення.

"Чому вам набагато легше? Тому що, на відміну від істориків країни-агресора, вам не треба нічого придумувати", - сказав П.Порошенко.

За його словами, головною зброєю українського історика є факти та правда. "У нас ніколи не з'явиться пропагандистське відомство, яке визначало б, що досліджувати і про що писати українським науковцям", - сказав глава держави.

За його словами, лише вільна наукова і творча робота є запорукою зростання та успіху вітчизняної української історичної науки.

Інтерфакс-Україна

 

Більше новин

 

Блог НАМ

Тетяна Лебедєва
Тетяна Лебедєва
Недавно на сайте «Телекритика» прочла интервью с Натией
Переглядів: 15184  Коментарів: 0
Ольга Большакова