Приєднатися до НАМ
Вхід для користувачів Логін Пароль Реєстрація Увійти

 

Медіа новини

Опубліковано конкурс на 16 вільних радіоканалів в 11 областях

14 грудня в газеті «Голос України» № 238 (6492) опубліковано оголошення Національної ради про конкурс на отримання ліцензії на мовлення з використанням 16 вільних радіоканалів в 11 областях України.

Конкурс було оголошено рішенням Національної ради 8 грудня. Тоді було затверджено і конкурсні умови. На конкурс виставлені частоти з обсягом мовлення 24 години на добу в Підгайцях Волинської області, Нікополі і Павлограді Дніпропетровської області, Бердянську і Мелітополі Запорізької області, Білій Церкві Київської області, Вознесенську Миколаївської області, Лубнах Полтавської області, Жашкові та Умані Черкаської області, Прилуках Чернігівської області, а також в обласних центрах Кропивницькому, Миколаєві, Полтаві, Сумах і Хмельницькому.

 

Конкурсними умовами передбачено вимоги до програмної концепції – ведення програм/передач і виконання музичних творів виключно українською мовою; формат мовлення – музичний, тематичний напрям жанрового розподілу програм – переважають програми музичного спрямування. Упродовж усього терміну дії ліцензії мовлення має здійснюватися без зміни програмної концепції. Також заборонено ретрансляцію програм і використання позивних інших мовників.

Заяви на участь у конкурсі прийматимуться із 13 січня 2017 року за адресою: вул. Прорізна, буд. 2, м. Київ, 01601; тел. 234-97-13.

Граничний термін подачі заяв – 13 лютого 2017 року.

Граничний термін підбиття підсумків конкурсу – 14 квітня 2017 року.

Докладніше з переліком частот, виставлених на конкурс, а також конкурсними умовами можна ознайомитися за посиланням.

Нацрада

Більше новин

 

Блог НАМ

Тетяна Лебедєва
Тетяна Лебедєва
Недавно на сайте «Телекритика» прочла интервью с Натией
Переглядів: 15113  Коментарів: 0
Катерина М'ясникова
Катерина М'ясникова
Фіналізуючі чисельні коментарі щодо Міністерства інформації, які дала сь
Переглядів: 13704  Коментарів: 0