Приєднатися до НАМ
Вхід для користувачів Логін Пароль Реєстрація Увійти

 

Медіа новини

Олександра Мельничука та Павла Грицака призначено заступниками генерального директора Національної телекомпанії України.

Олександр Мельничук у 2007 році вже обіймав посаду у НТКУ – Першого віце-президента. За той час встиг запустити політичне ток-шоу “Один за всіх” та ряд інших телевізійних проектів. Після цього отримав пропозицію зайняти посаду виконавчого продюсера телеканалу НТН і відповідати за виробництво телепрограм. У 2013 році Олександр Мельничук очолив телеканал НТН. На посаді гендиректора пропрацював 2 роки, звільнився за власним бажанням.

“Я шукав нових викликів та досвіду. Для цього поїхав до Польщі, де також працював у медіабізнесі. Це була прекрасна нагода дізнатися про специфіку роботи закордонних колег. У мене з’явилося багато нових ідей. Отриманий досвід я з радістю використаю у своїй роботі в НТКУ”.

Відтепер у НТКУ Олександр Мельничук відповідатиме за формування програмної сітки телеканалу, інформаційне мовлення та виробництво суспільно-політичних, соціальних, молодіжних, освітніх та дитячих програм.

“У НТКУ є хороші спеціалісти та ідеї, варто додати більше креативу та сучасних форматів” – прокоментував Олександр Мельничук.

Павло Грицак – медіа-менеджер, телевізійний та кіно-продюсер, член оргкомітету “Євробачення-2017”.

У 2002-2005 роках також працював у НТКУ – керівником Дирекції міжнародних відносин, започаткував співпрацю телекомпанії з міжнародними організаціями. Павло Грицак організував трансляції Олімпійських ігор та Євро 2004 та перші трансляції українських телепрограм за кордоном, а також - першу трансляцію в Україні міжнародного пісенного конкурсу "Євробачення-2002”. У 2005-2007 роках працював на посаді віце-президента НТКУ та виконавчого продюсера “Євробачення-2005”. У 2007-2016 роках продовжував роботу у медіабізнесі та  реалізував низку масштабних медіапроектів в галузі музики, спорту та освіти у Європі, країнах СНД, Латинської Америки та Азії.

На новій посаді в НТКУ Павло Грицак відповідатиме за виробництво музичних, спортивних програм, документальних фільмів, підготовку до пісенного конкурсу “Євробачення-2017”, а також – за комерційну діяльність НТКУ.

“НТКУ потрібні спонсори і якісний маркетинг.  Перш за все, ми працюватимемо у цьому напрямку. Щодо спортивного мовлення НТКУ – першочерговим завданням є забезпечити якісну трансляцію та виготовити телевізійні програми в рамках Чемпіонату світу з біатлону, що відбудеться у лютому 2017 року. Щодо “Євробачення-2017” – наскільки мені відомо, двох виконавчих продюсерів та шоу-продюсера конкурсу вже затверджено Європейською Мовною Спілкою. Я буду радий допомогти колегам.  З приводу документальних проектів - працювати з керівником ТО “Документальні фільми” Юрієм Макаровим для мене велика честь”, - прокоментував Павло Грицак.

Як зазначив Голова Державного комітету телебачення та радіомовлення України Олег Наливайко, призначення Олександра Мельничука та Павла Грицака на ці посади є логічним: “Павло Грицак має досвід та репутацію людини, яка не боїться братися за масштабні проекти і вдало їх реалізовує. Олександр Мельничук довгий час очолював найсильніший департамент телеканалу НТН, а саме – виробництво проектів. Крім того, має дуже важливий досвід - керівника телеканалу. Впевнений, він зможе налагодити виробництво цікавого контенту у НТКУ.”

Прес-служба НТКУ

Більше новин

 

Блог НАМ

Віталій Гордузенко
Віталій Гордузенко
В продовження актуальної теми: «Проведення дослідження власними си
Переглядів: 24014  Коментарів: 0
Ольга Большакова