Приєднатися до НАМ
Вхід для користувачів Логін Пароль Реєстрація Увійти

 

Медіа новини

НСЖУ та Держкомтелерадіо проведуть конференцію для учасників першого етапу реформування

Національна спілка журналістів України (НСЖУ) та Держкомтелерадіо проводять консультації щодо організації всеукраїнської конференції для редакторів комунальних ЗМІ – учасників першого етапу реформування.

Про це повідомляє НСЖУ.

Як зазначають в НСЖУ, на нинішньому етапі реформування виникають чимало проблемних питань, тож Спілка вирішила надати редакторам комунальних ЗМІ консультативну допомогу.

Зокрема, у роботі наради запланована участь керівництва Уряду, профільних міністерств, представників державних відомств, медіаюристів.

«Національна спілка журналістів України вважає за пріоритет підтримку комунальних медіа і редакційних колективів у період здійснення однієї з найважливіших медіареформ, тому ми переконані, що їх не можна залишати наодинці в той час, коли виникає багато незрозумілих і проблемних моментів, – зазначив перший секретар НСЖУ Сергій Томіленко. – Зі свого боку ми намагаємося надавати методичні поради і рекомендації, юридичні консультації в рамках «Гарячої лінії» НСЖУ за підтримки ОБСЄ та іншу необхідну допомогу».

Дата проведення конференції поки невідома.

Нагадаємо, закон «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації» набув чинності з 1 січня 2016 року.

У квітні Держкомтелерадіо оприлюднивпорядок формування переліку друкованих ЗМІ, що здійснюватимуть реформування.

Наприкінці вересня Держкомтелерадіо погодив з усіма зацікавленими відомствами проект Переліку друкованих ЗМІ та редакцій, реформування яких здійснюватиметься на першому етапі, і направив документ на затвердження Кабінету Міністрів. До переліку увійшли 244 видання.

23 листопада Кабінет Міністрів України ухвалив постанову, якою затвердив Перелік друкованих засобів масової інформації та редакцій, реформування яких здійснюється на першому етапі, згідно із законом «Про реформування державних і комунальних друкованих ЗМІ».

Детектор медіа

Більше новин

 

Блог НАМ

Віталій Гордузенко
Віталій Гордузенко
В продовження актуальної теми: «Проведення дослідження власними си
Переглядів: 24103  Коментарів: 0
Наталя Беднарська
Наталя Беднарська
Проработав более 10 лет в медиа, я лично сталкивалась с нехваткой решени
Переглядів: 7537  Коментарів: 0