Приєднатися до НАМ
Вхід для користувачів Логін Пароль Реєстрація Увійти

 

Медіа новини

Нацрада планує скасувати рішення про попередження та оштрафувати Kiss FM за недотримання квот

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення планує скасувати ухвалене 22 грудня рішення про оголошення попередження радіомережі Kiss FM за недотримання квот пісень українською мовою та натомість оштрафувати радіомережу.

Про це «Детектору медіа» повідомив голова Нацради Юрій Артеменко.

За його словами, регулятор проаналізував норми законодавства та виробив позицію щодо недотримання квот – усім порушникам мають бути призначені штрафи. Відтак, рішення про попередження Kiss FM має бути скасовано.

Нацрада планувала ухвалити нові рішення щодо Kiss FM 12 січня, а також розглянути результати перевірок кількох інших радіокомпаній, які, за даними моніторингу, не виконували квот: «Шансон», «Ірта», «Маяк», «Ретро ФМ». Але всі ці питання були зняті з порядку денного. Як пояснив «Детектору медіа» Юрій Артеменко, Нацрада має перерахувати розміри штрафів, тому що з нового року змінилася Методика розрахунків розмірів ліцензійного збору, а штраф за порушення квот становить 5% ліцензійного збору.

Нагадаємо, 18 листопада Нацрада призначила позапланові перевірки мережевих радіостанцій Kiss FM, MFM, «Шансон» і «Ретро ФМ» щодо дотримання квот. Далі 24 листопада були призначені перевірки ще п'яти регіональних і місцевих радіостанцій: «Ірта», «Радио Вести», «Європа плюс Дніпро», «Маяк» і «104 ФМ». А 1 грудня – перевірки двох місцевих радіостанцій «Армянське радіо» та «106,6».

22 грудня за результатами перевірки Нацрада оголосила Kiss FM попередження замість штрафу за недотримання квот. Результатів інших перевірок Нацрада ще не розглядала.

Детектор медіа

Більше новин

 

Блог НАМ

Тетяна Лебедєва
Тетяна Лебедєва
Недавно на сайте «Телекритика» прочла интервью с Натией
Переглядів: 15298  Коментарів: 0
Віталій Гордузенко
Віталій Гордузенко
В продовження актуальної теми: «Проведення дослідження власними си
Переглядів: 24028  Коментарів: 0