Приєднатися до НАМ
Вхід для користувачів Логін Пароль Реєстрація Увійти

 

Медіа новини

Нацрада надала «Зеонбуду» тимчасовий дозвіл на запуск мультиплексу МХ-1 у Бахмутівці

27 липня Національна рада з питань телебачення і радіомовлення вирішила надати провайдеру цифрового ефірного телебачення «Зеонбуду» дозвіл на тимчасове мовлення на період проведення антитерористичної операції в селі Бахмутівці Новоайдарського району Луганської області.

Дозвіл надано у відповідь на звернення «Зеонбуду», який планує запустити в Бахмутівці 8 телеканалів першого цифрового мультиплексу МХ-1 у стандарті DVB-T2. Передавач буде розташованій на новій телевежі, яка нині будується в Бахмутівці.

«Ми надаємо дозвіл на тимчасове мовлення “Зеонбуду”, щоб запрацював перший мультиплекс і 8 цифрових телеканалів стали доступними для мешканців багатьох міст і селищ на лінії розмежування, у тому числі в місті Щастя. Нова РТПС (радіотелевізійна передавальна станція. – ДМ) у Бахмутівці висотою 134 метри буде найвищою опорою в регіоні. За допомогою цього об’єкта планується охопити молвенням українських телеканалів і радіостанцій усі підконтрольні Україні території на лінії розмежування», - повідомив член Нацради Сергій Костинський.

Нагадаємо, що за результатами цифрового конкурсу Нацради та згідно з ліцензією «Зеонбуду», в першому мультиплексі МХ-1 мовлять телеканали «Інтер», «Україна», «1+1», НТН, К1, «UA: Перший», ICTV, «Enter фільм».

Це перший тимчасовий дозвіл, наданий «Зеонбуду» в зоні АТО. Також цифрове ефірне телебачення (але стандарту DVB-T) на підставі тимчасового дозволу Нацради є на 22 ТВК у Волновасі, але там оператором мультиплексу виступає Концерн РРТ, а тимчасові дозволи надані безпосередньо мовникам - телеканалам «1+1», 5 канал, «Донбас», «UA: Перший», ДоТБ і «ПравдаТУТ».

Детектор медіа

Більше новин

 

Блог НАМ

Тетяна Лебедєва
Тетяна Лебедєва
Недавно на сайте «Телекритика» прочла интервью с Натией
Переглядів: 15165  Коментарів: 0
Ольга Большакова