Приєднатися до НАМ
Вхід для користувачів Логін Пароль Реєстрація Увійти

 

Медіа новини

Національна рада пропонує стандарт радіомовлення T-DAB внести до діючих радіотехнологій у смузі радіочастот 174 - 230 МГц

Регуляторний орган на засіданні 22 грудня ухвалив рішення звернутися до Адміністрації  Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України стосовно внесення змін до Плану використання радіочастотного ресурсу України.
 
Зокрема, пропонується радіотехнологію «Цифрове наземне радіомовлення стандарту T-DAB» перенести з розділу ІІ «Перспективні для впровадження радіотехнології» до розділу І «Діючі радіотехнології» у смузі радіочастот 174 - 230 МГц.

Відповідальний секретар Національної ради Олександр Ільяшенко повідомив, що відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України Національна рада мала до кінця грудня подати пропозиції щодо використання зазначеної смуги частот. «Питання полягало в тому, чи залишити її для телебачення, чи для цифрового радіо. Ми довго вивчали досвід наших європейських колег і дійшли висновку, що потрібно це зробити, як це роблять у більшості європейських країн - це дати і під цифрове радіо, і під можливість цифрового телебачення. Тому ми вводимо цифрове радіо у цю смугу частот 174 - 230 МГц», - розповів О. Ільяшенко.

Зі свого боку голова Національної ради Юрій Артеменко підсумував, що таким  чином регулятор дає сигнал індустрії: «якщо ви хочете розвивати цифрове радіо, у вас є частоти». 

Нацрада

Більше новин

 

Блог НАМ

Ірина Вуйцик
Ірина Вуйцик
Катерина М'ясникова
Катерина М'ясникова
Фіналізуючі чисельні коментарі щодо Міністерства інформації, які дала сь
Переглядів: 14001  Коментарів: 0