Приєднатися до НАМ
Вхід для користувачів Логін Пароль Реєстрація Увійти

 

Медіа новини

Насіров запевнив членів Наглядової ради НСТУ, Держкомтелерадіо й НТКУ в максимальному сприянні реформи Суспільного

Члени Наглядової ради НСТУ, Держкомтелерадіо й НТКУ 20 вересня 2016 року зустрілися з головою Державної фіскальної служба Романом Насіровим, який запевнив в максимальному сприянню реформи Суспільного мовлення в рамках діючого законодавства.
 

Створення юридичної особи ПАТ НСТУ знову заблоковане через неможливість припинення юридичних осіб кількох суб’єктів – державних ДТРК, які мають об’єднатися з НТКУ,  а потім реформуватися в ПАТ НСТУ. А саме наразі є проблеми із закриттям юрособи Національної радіокомпанії та двох кримської та севастопольської.

Щодо НРКУ, то за словами податківців, податкова перевірка має завершитися найближчими днями. А щодо двох кримських компаній, то наразі неможливо провести їх аудит і закрити. Втративши контроль за Кримом і не перевівши казначейство з Криму на материкову частину України, провести чітко процедуру як по іншим ТРК неможливо. Протягом зустрічі напрацьовані деякі додаткові ідеї, узгоджено передачу з боку Держкомтелерадіо додаткового пакету документів протягом двох днів, внаслідок чого, можливо, вдасться розблокувати процес.

У зустрічі взяли участь троє членів Наглядової Ради: Тетяна Лебедєва, Світлана Остапа і Тарас Шевченко, а також начальник управління аудиту Держкомтелерадіо Наталія Степанова, перший заступник генерального директора НТКУ Олександр Харебін та юрист Інституту медіа права Ігор Розкладай провели зустріч з керівником ДФС щодо проблем з податковою в процесі створення ПАТ НСТУ.

Нагадаємо, члени Наглядової ради Національної суспільної телерадіокомпанії України звернулися до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана у зв’язку тривожною ситуацією, яка склалася в процесі створення ПАТ НСТУ. Вони попросили Володимира Гройсмана звернути увагу на ставлення до реформи фіскальних органів.

Детектор медіа

 

Більше новин

 

Блог НАМ

Тетяна Лебедєва
Тетяна Лебедєва
Недавно на сайте «Телекритика» прочла интервью с Натией
Переглядів: 14725  Коментарів: 0
Ірина Вуйцик
Ірина Вуйцик