Приєднатися до НАМ
Вхід для користувачів Логін Пароль Реєстрація Увійти

 

Медіа новини

Конкурс з розміщення роликів соціальної реклами

Проект Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Підтримка аграрного і сільського розвитку» («Агросільрозвиток») оголошує конкурс на надання послуг з розміщення роликів соціальної реклами на телевізійних каналах. Дедлайн - 30 червня 2017 р.
 
Проект «Підтримка аграрного і сільського розвитку» – це проект USAID, що реалізується компанією Кімонікс. Метою проекту «Агросільрозвиток» є сприяння всеохоплюючому і стійкому економічному зростанню шляхом розвитку сільського господарства і створення більш привабливих умов проживання в сільській місцевості України. Проект реалізує  низку інформаційних і просвітницьких кампаній з метою підвищення обізнаності населення України з різноманітних питань, які стосуються підвищення ефективності сільського господарства, розвитку фермерства, земельних питань та сільського розвитку.

Проект «Підтримка аграрного і сільського розвитку» має намір доручити компанії закупити ефірний час і розмістити на телевізійних каналах 30-секундні ролики соціальної реклами для охоплення сільського населення.  Цей субконтракт буде укладено з метою розміщення роликів протягом 6 тижнів. Субпідряднику буде запропоновано підготувати план, закупити ефірний час, розмістити соціальну рекламу і здійснити моніторинг показу роликів на телевізійних каналах.

Кімонікс укладе субконтракт з однією компанією чи організацією. Умови співпраці будуть зафіксовані у формі договору підряду з фіксованою ціною (надалі – «субконтракт»).

Докладніша інформація про конкурс та технічне завдання розміщені у повному тексті оголошення, що додається.

Компанії чи організації мають виявити свою зацікавленість у поданні пропозиції щодо очікуваного субконтракту, надіславши електронного листа із зазначенням свого наміру Ігорю Лазаренко, менеджеру з питань грантів та контрактів проекту «Агросільрозвиток»,  на  адресу: subcontracts@ukraineards.com до 13:00 30 червня 2017 р.

Докладніше про проект USAID “Підтримка аграрного і сільського розвитку” ви можете дізнатися на Facebook сторінці проекту: https://www.facebook.com/usaid.ards

Контакти

Ігор Лазаренко

ilazarenko@ukraineards.com

ГУРТ

 

Більше новин

 

Блог НАМ

Тетяна Лебедєва
Тетяна Лебедєва
Недавно на сайте «Телекритика» прочла интервью с Натией
Переглядів: 15165  Коментарів: 0
Віталій Гордузенко
Віталій Гордузенко
В продовження актуальної теми: «Проведення дослідження власними си
Переглядів: 23854  Коментарів: 0