Приєднатися до НАМ
Вхід для користувачів Логін Пароль Реєстрація Увійти

 

Медіа новини

Більшість українців вважають, що держава повинна підтримувати кримськотатарські ЗМІ і культуру

Міністерство інформаційної політики (МІП) України представило аналітичний звіт за результатами опитування «Кримське питання в Україні». За його результатами, 59% українців вважають, що держава має проводити спеціальну політику підтримки кримськотатарської культури та медіа.

Про це йдеться на сайті МІП.

«За даними опитування, проведеного на замовлення МІП, 86% українців хотіли б, аби Крим повернувся до складу України», - повідомила радниця міністра Юлія Каздобіна під час презентації результатів дослідження.

«Це дослідження проводилось у рамках розробки Стратегії інформаційної реінтеграції Криму. МІП зараз працює над цим документом... На мій погляд, вийшли доволі оптимістичні результати - 86% українців сказали, що вони особисто хотіли би, щоб Крим повернувся до складу України. Вони пам'ятають про Крим, вони про нього не забули - 55% опитаних цікавляться питаннями, пов'язаними з окупацією Криму», - зазначила вона.

За словами Юлії Каздобіної, 60% опитаних вважають, що повернення Криму до складу України є можливим. Ще 25% респондентів вагалися з відповіддю або вважають, що це вже скоріше неможливо, а 15% вважають, що повернення Криму є абсолютно неможливим.

Згідно з результатами опитування, 76% населення України переконані, що Крим має належати Україні, 4% респондентів - що Росії, а 12% опитаних вважають, що Крим має бути незалежним.

Старший аналітик дослідницької компанії InMind Сергій Просяник розповів, що за даними опитування, 59% українців вважають, що держава має проводити спеціальну політику підтримки кримськотатарської культури.

«Особливо це стосується кримськотатрського мистецтва, підтримки кримськотатарських ЗМІ, а також видання творів кримськотатарських письменників українською мовою», - пояснив він.

Опитування проводилось у березні дослідницькою компанією InMind на замовлення Міністерства інформаційної політики України в рамках розробки Стратегії інформаційної реінтеграції Криму. Всього було опитано 1000 осіб у 77 населених пунктах. Вибірка є репрезентативною для населення України віком 18 років і більше.

Нагадаємо, голова Меджлісу кримськотатарського народу, народний депутат Рефат Чубаров заявив, що із відкриттям телекомунікаційної вежі у селищі Чонгар (Херсонська область) отримано можливість говорити із кримчанами, які живуть в окупованому Росією Криму, трьома мовами - кримськотатарською, українською та російською.

Фото: nbuviap.gov.ua

http://detector.media/infospace/article/124802/2017-04-04-bilshist-ukraintsiv-vvazhayut-shcho-derzhava-povinna-pidtrimuvati-krimskotatarski-zmi-i-kulturu/Детектор медіа

Більше новин

 

Блог НАМ

Наталя Беднарська
Наталя Беднарська
Проработав более 10 лет в медиа, я лично сталкивалась с нехваткой решени
Переглядів: 7538  Коментарів: 0
Віталій Гордузенко
Віталій Гордузенко
В продовження актуальної теми: «Проведення дослідження власними си
Переглядів: 24107  Коментарів: 0