Приєднатися до НАМ
Вхід для користувачів Логін Пароль Реєстрація Увійти

 

Медіа новини

5.12.2016

Сколько кабельщики заплатят каналам в 2017 году
По данным «ТК», самые низкие цены у «Украины» – 45 копеек, самые высокие у «Интера» – 3 грн.
 

5.12.2016

Відновлення українського мовлення для Херсонщини й Криму відбудеться вже з початку 2017 року
2 грудня, для мешканців південних районів Херсонської області та Криму відбулася знакова подія – закладання першого блоку під будівництво телерадіокомунікаційної вежі в селі Чонгар, яка сприятиме подачі українського мовлення на територію тимчасово окупованого півострова та забезпечить стабільний телерадіосигнал для мешканців Херсонщини.
 

5.12.2016

Нову телевежу на Карачуні офіційно відкриють на початку цього тижня - Тука
На початку наступного тижня відбудеться офіційне відкриття у Донецькій області нової телевежі на горі Карачун, яка дозволить поширити українське мовлення на тимчасово окуповану територію Донеччини до міста Донецьк.
 

2.12.2016

Затверджено склад УПП для населених пунктів дев’яти областей України
1 грудня Національна рада своїм рішенням затвердила переліки програм універсальної програмної послуги для населених пунктів Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Житомирської, Івано-Франківської, Закарпатської, Запорізької, Кіровоградської і Миколаївської областей.
 

2.12.2016

Комітет свободи слова вирішив працювати над законопроектом про аудіовізуальні послуги частинами

Комітет з питань свободи слова та інформаційної політики не загальмував роботу над законопроектом про аудіовізуальні послуги, а вирішив працювати над ним частинами, розробляючи й ухвалюючи точкові законопроекти.

1.12.2016

Видано ще 4 дозволи на тимчасове мовлення, 2 з них – на КПВВ
1 грудня Національна рада надала «Громадському радіо», ТРК «Галичина» і ТРК «Арта плюс» дозволи на тимчасове мовлення на території проведення АТО з використанням 4 радіоканалів. Два із них – на контрольних пунктах в’їзду-виїзду Мар’їнка і Гнутове Донецької області.
 

1.12.2016

Оголошено номінантів Національної телевізійної премії Телетріумф 2016
28 листопада відбулась прес-конференція з нагоди оголошення номінантів цьогорічної Національної премії Телетріумф. Спікерами були Марина Матросова, Арт-директор StarLight Entertainment, Ольга Захарова, Голова Експертної ради Української Телевізійної Академії та Дмитро Гринчишин, Директор PwC Україна.Оголосив номінантів Директор Індустріального Телевізійного Комітету Ігор Коваль.
 

1.12.2016

ВРК организует Комитет классификации стандартов
Всеукраинская рекламная коалиция создает Digital Development Committee. Об этом сообщается в пресс-релизе.
 

30.11.2016

Netflix локалізує контент для України
Найпопулярніший в світі стрімінговий сервіс Netflix почав набирати персонал для локалізації свого контенту для України. За інформацією РБК-Україна, фільми і серіали, які показує Netflix, будуть супроводжуватися субтитрами російською мовою, а в перспективі – і українською.
 

30.11.2016

НСЖУ та Держкомтелерадіо проведуть конференцію для учасників першого етапу реформування

Національна спілка журналістів України (НСЖУ) та Держкомтелерадіо проводять консультації щодо організації всеукраїнської конференції для редакторів комунальних ЗМІ – учасників першого етапу реформування.

На сторінці:  5  10  20
Сторінки:  ...  <  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  >  ...
 
 

Блог НАМ

Ольга Большакова
Наталя Беднарська
Наталя Беднарська
Проработав более 10 лет в медиа, я лично сталкивалась с нехваткой решени
Переглядів: 7346  Коментарів: 0