Join to IAB
User login Login Password Registration Entry

 

Media news

23.12.2016

Харківські телеканали Simon і АТВК вилучили з ліцензій ретрансляцію, щоб потрапити в УПП

22 грудня Національна рада з питань телебачення і радіомовлення переоформила ліцензії двох харківських телеканалів – Simon (ТОВ «Телерадіокомпанія “Сімон”») і АТВК (ПАТ «ТРК “Право А/ТВК“») – у зв’язку з вилученням їхніх ліцензій ретрансляції інших телеканалів.

21.12.2016

АМКУ досліджує дії медіагруп і провайдерів у процесі скорочення УПП

Антимонопольний комітет України (АМКУ) досліджує питання наявності чи відсутності ознак порушень конкурентного законодавства у діях медіагруп та/або операторів (провайдерів) кабельного телебачення, повідомляє прес-служба відомства.

16.12.2016

На членство в Нацсовете претендуют три человека
13 декабря Комитет Верховной Рады по свободе слова завершил прием документов от претендентов на место в Нацсовете по вопросам телевидения и радиовещания (по свободной парламентской квоте). Заявление подали трое – Валентина Руденко, Евгений Лахно и Александр Глущенко, принимавший участие в предыдущем конкурсе. Об этом мне рассказали источники на рынки и подтвердили в Комитете по свободе слова.    
 

15.12.2016

Уряд погодив законопроект про обов'язкове субтитрування і сурдопереклад телепрограм

14 грудня уряд схвалив підготовлений Державним комітетом телебачення і радіомовлення проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо поліпшення доступу до інформації осіб з порушеннями слуху».

15.12.2016

Олександра Мельничука та Павла Грицака призначено заступниками генерального директора Національної телекомпанії України.

Олександр Мельничук у 2007 році вже обіймав посаду у НТКУ – Першого віце-президента. За той час встиг запустити політичне ток-шоу “Один за всіх” та ряд інших телевізійних проектів. Після цього отримав пропозицію зайняти посаду виконавчого продюсера телеканалу НТН і відповідати за виробництво телепрограм. У 2013 році Олександр Мельничук очолив телеканал НТН. На посаді гендиректора пропрацював 2 роки, звільнився за власним бажанням.

On page:  5  10  20
Pages:  ...  <  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  >  ...
 
 

Blog IAB

Тетяна Лебедєва
Тетяна Лебедєва
Недавно на сайте «Телекритика» прочла интервью с Натией
Views: 13380  Comments: 0
Наталя Беднарська
Наталя Беднарська
Проработав более 10 лет в медиа, я лично сталкивалась с нехваткой решени
Views: 5540  Comments: 0