Приєднатися до НАМ
Вхід для користувачів Логін Пароль Реєстрація Увійти

 

Медіа новини

12.10.2016

З 13 жовтня у широкому прокаті «Микита Кожум’яка»
13 жовтня у широкий кінотеатральний прокат виходить перший український повнометражний 3D-анімаційний фільм «Микита Кожум’яка»,  створений за підтримки Державного агентства України з питань кіно.
 

12.10.2016

МІП: В Україні прийнято Концепцію просування інтересів держави у світі

Вчора, 11 жовтня 2016 року, під час засідання Кабінету Міністрів України члени Уряду одноголосно підтримали Концепцію популяризації України у світі та просування інтересів України у світовому інформаційному просторі, розроблену Міністерством інформаційної політики України.

11.10.2016

Как онлайн-видео меняет рекламную индустрию
В 2015 году впервые за последние 10 лет медийная онлайн-реклама на американском рынке обошла поисковую рекламу по объемам. Ранее поиск уверенно занимал лидирующую позицию, и, казалось, ничто не может помешать ему продолжать свой рост вместе с увеличением количества интернет-пользователей и расширением функционала. Однако, изменения в поведении пользователей онлайн-сервисов, драйвером которых стало распространение мобайла, изменили и рекламные тренды. Одним из таких факторов, значительно повлиявших на увеличение объемов медийной рекламы, стал бурный рост онлайн-видео.
 

11.10.2016

ATR через відсутність фінансування має намір переїхати у Литву
Кримськотатарський телеканал ATR заявляє про відсутність фінансування з держбюджету України. Телеканал має намір переїхати у Литву.
 

10.10.2016

ZIK представив нові студії у столичному Жовтневому палаці
У четвер, 6 жовтня, відбулася офіційна презентація нових студій телеканалу ZIK у столичному Міжнародному культурному центрі мистецтв «Жовтневий палац», що за адресою алея Героїв Небесної Сотні, 1.
 
 

10.10.2016

Одеська кіностудія: Нарешті запрацював наш канал YouTube!
Друзі! В нас є чудова новина! Тепер ВСІ фільми Одеської кіностудії можна знайти і подивитися за посиланням https://www.youtube.com/playlist…

10.10.2016

Медіагрупи, Держкіно та Нацрада домовились про правила копродукції з Росією - Созановський

Українські медіагрупи, Державне агентство України з питань кіно (Держкіно) та Національна Рада України з питань телебачення і радіомовлення (Нацрада) погодили проект меморандуму, який стосується копродукції з Росією.

7.10.2016

Держкомтелерадіо зареєстрував наказ про реорганізацію НТКУ в ПАТ НСТУ
Головою комісії з перетворення Національної телекомпанії призначили Зураба Аласанію.
 

7.10.2016

Комітет свободи слова переніс розгляд законопроекту про штрафи Нацради

Комітет з питань свободи слова та інформаційної політики вирішив перенести розгляд законопроекту про штрафи Нацради на 10 жовтня 2016 року.

6.10.2016

Верховна Рада ухвалила закон про УПП

6 жовтня Верховна Рада ухвалила в другому читанні та в цілому законопроект №3504 «Про внесення змін до Закону України "Про телебачення і радіомовлення" (щодо уточнення умов розповсюдження програм телерадіоорганізацій у складі універсальної програмної послуги)».

6.10.2016

Комітет свободи слова відхилив проект змін до закону про суспільне мовлення
Члени Комітету вважають, що не варто так часто вносити зміни до закону про суспільне, краще внести згодом комплексно.
 

6.10.2016

Порошенко: В Україні ніколи не з'явиться пропагандистське відомство
Президент України Петро Порошенко закликав українських істориків "виходити зі своїх кабінетів" для обговорення з широкою громадськістю історичних подій.
 

4.10.2016

У Раді хочуть відбирати частоти у каналів, які приховують власника
Верховній Раді пропонують внести зміни до законодавства, за якими на культурно-освітнє мовлення можуть передавати частоти тих радіо- та телеканалів, які працюють проти України чи не називають свого власника.
 

30.9.2016

Мовлення громад: версії Держкомтелерадіо, Нацради й поради європейських експертів
Запропонований Нацрадою законопроект про мовлення громад у більшості норм суперечить рекомендаціям Ради Європи, а Держкомтелерадіо навіть не оприлюднив оновленої версії своїх законодавчих пропозицій.
 

30.9.2016

«UA: ПЕРШИЙ UKRAINE» змінив логотип на «UA: КРИМ» (комбіноване)
Національна телекомпанія України переоформила одну із ліцензій на супутникове мовлення у зв’язку зі зміною логотипа. Новий логотип мовника - «UA: КРИМ». Відповідне рішення ухвалене регулятором 29 вересня.
 

30.9.2016

Національна радіокомпанія України припинила реєстрацію як юридична особа
Національна радіокомпанія України припинила реєстрацію як юридична особа в статусі ОДТРК. Відповідний запис внесено до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.
 

29.9.2016

Телеканали «Соmedy TV», «Наш футбол» і «Карусель» вилучено з переліку дозволених для ретрансляції в Україні
За результатами моніторингу іноземних телеканалів, що мовлять в Україні, регулятор на засіданні 29 вересня ухвалив рішення вилучити із Переліку іноземних програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і законодавства України три канали - «Комеді ТВ», «Наш футбол» і «Карусель». Усі вони мають юрисдикцію Російської Федерації.
 

29.9.2016

Нацрада затвердила новий склад Громадської ради

Національная рада з питань телебачення і радіомовлення на засіданні 29 вересня рейтинговим голосуванням обрала 15 осіб, які ввійдуть до нового складу Громадської ради.

29.9.2016

Канал украинского видеоблогера из Днепра вошел в мировой топ-100 на YouTube
Канал EeOneGuy, принадлежащий украинскому видеоблогеру по имени Иван Рудский, занял 74-е место во всемирном рейтинге по количеству подписчиков: на момент написания материала их насчитывалось 9 346 130 человек. При этом по количеству просмотров блогер находится пока на 232-м месте в мире: их у него более 2 млрд – на 1,3 млрд меньше, чем нужно для попадания в сотню.
 

29.9.2016

Норма украинского законодательства о 50% квоте на отечественный продукт на ТВ противоречит европейскому законодательству - эксперты Совета Европы
Норма статьи 9 Закона Украины "О телевидении и радиовещании", согласно которой не менее 50% вещания телерадиоорганизации должен составлять национальный (отечественный) аудиовизуальный продукт (либо украинская музыка в случае радио), противоречит законодательству ЕС.
 
На сторінці:  5  10  20
Сторінки:  <  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  >  ...
 
 

Блог НАМ

Катерина М'ясникова
Катерина М'ясникова
Фіналізуючі чисельні коментарі щодо Міністерства інформації, які дала сь
Переглядів: 13704  Коментарів: 0
Ірина Вуйцик
Ірина Вуйцик