Приєднатися до НАМ
Вхід для користувачів Логін Пароль Реєстрація Увійти

 

Медіа новини

5.12.2016

Сколько кабельщики заплатят каналам в 2017 году
По данным «ТК», самые низкие цены у «Украины» – 45 копеек, самые высокие у «Интера» – 3 грн.
 

5.12.2016

Відновлення українського мовлення для Херсонщини й Криму відбудеться вже з початку 2017 року
2 грудня, для мешканців південних районів Херсонської області та Криму відбулася знакова подія – закладання першого блоку під будівництво телерадіокомунікаційної вежі в селі Чонгар, яка сприятиме подачі українського мовлення на територію тимчасово окупованого півострова та забезпечить стабільний телерадіосигнал для мешканців Херсонщини.
 

5.12.2016

Нову телевежу на Карачуні офіційно відкриють на початку цього тижня - Тука
На початку наступного тижня відбудеться офіційне відкриття у Донецькій області нової телевежі на горі Карачун, яка дозволить поширити українське мовлення на тимчасово окуповану територію Донеччини до міста Донецьк.
 

2.12.2016

Затверджено склад УПП для населених пунктів дев’яти областей України
1 грудня Національна рада своїм рішенням затвердила переліки програм універсальної програмної послуги для населених пунктів Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Житомирської, Івано-Франківської, Закарпатської, Запорізької, Кіровоградської і Миколаївської областей.
 

2.12.2016

Комітет свободи слова вирішив працювати над законопроектом про аудіовізуальні послуги частинами

Комітет з питань свободи слова та інформаційної політики не загальмував роботу над законопроектом про аудіовізуальні послуги, а вирішив працювати над ним частинами, розробляючи й ухвалюючи точкові законопроекти.

1.12.2016

Видано ще 4 дозволи на тимчасове мовлення, 2 з них – на КПВВ
1 грудня Національна рада надала «Громадському радіо», ТРК «Галичина» і ТРК «Арта плюс» дозволи на тимчасове мовлення на території проведення АТО з використанням 4 радіоканалів. Два із них – на контрольних пунктах в’їзду-виїзду Мар’їнка і Гнутове Донецької області.
 

1.12.2016

Оголошено номінантів Національної телевізійної премії Телетріумф 2016
28 листопада відбулась прес-конференція з нагоди оголошення номінантів цьогорічної Національної премії Телетріумф. Спікерами були Марина Матросова, Арт-директор StarLight Entertainment, Ольга Захарова, Голова Експертної ради Української Телевізійної Академії та Дмитро Гринчишин, Директор PwC Україна.Оголосив номінантів Директор Індустріального Телевізійного Комітету Ігор Коваль.
 

1.12.2016

ВРК организует Комитет классификации стандартов
Всеукраинская рекламная коалиция создает Digital Development Committee. Об этом сообщается в пресс-релизе.
 

30.11.2016

Netflix локалізує контент для України
Найпопулярніший в світі стрімінговий сервіс Netflix почав набирати персонал для локалізації свого контенту для України. За інформацією РБК-Україна, фільми і серіали, які показує Netflix, будуть супроводжуватися субтитрами російською мовою, а в перспективі – і українською.
 

30.11.2016

НСЖУ та Держкомтелерадіо проведуть конференцію для учасників першого етапу реформування

Національна спілка журналістів України (НСЖУ) та Держкомтелерадіо проводять консультації щодо організації всеукраїнської конференції для редакторів комунальних ЗМІ – учасників першого етапу реформування.

30.11.2016

Україна розірвала співпрацю з РФ у сфері інформації та телерадіомовлення
Відповідне рішення було ухвалено на засіданні уряду.

30.11.2016

Опубліковано закон, що дає можливість Національній раді накладати штрафи на ліцензіатів за порушення законодавства
29 листопада в газеті «Голос України» № 227 (6481) опубліковано Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про телебачення і радіомовлення», який дає можливість регуляторному органу накладати штрафи на телерадіоорганізації і провайдерів програмної послуги за порушення галузевого законодавства.
 

30.11.2016

Ляшко і Вовк хочуть невідкладно заслухати звіт Нацради і відправити її членів у відставку

Народні депутати від Радикальної партії Олег Ляшко та Іван Вовк пропонують Верховній Раді невідкладно заслухати звіт Національної ради з питань телебачення і радіомовлення та відправити регуляторний орган у відставку.

30.11.2016

Україна проведе «Євробачення-2017» і в терміни запустить суспільне мовлення – Олег Наливайко
Голова Держкомтелерадіо, голова комісії з перетворення Національної телекомпанії України в Національну суспільну телерадіокомпанію України (НСТУ) Олег Наливайко повідомив, що створення Суспільного мовлення, як і підготовка до «Євробачення-2017» відбувається в рамках «дорожньої карти».
 

29.11.2016

Яких знань та навичок бракує журналістам для проведення розслідувань? (дослідження ГО «Детектор медіа»)
Журналісти-розслідувачі відзначають нестачу знань у спеціалізованих темах - наприклад, енергоринок, землекористування чи освіта – а також вказують на брак навичок у сфері комп’ютерної грамотності.
 

29.11.2016

Затверджено план перевірок ліцензіатів Національної ради на I квартал 2017 року
Національна рада на своєму засіданні 24 листопада затвердила План проведення перевірок телерадіоорганізацій та провайдерів програмної послуги України на перший квартал 2017 року.
 

24.11.2016

Об’єднуючи Україну - Радіо FM Галичина тепер і на Сході

Епіцентр російсько-української інформаційної війни, як і епіцентр бойових дій, сьогодні знаходиться на сході України. І головний фронт там проходить у свідомості людей. При цьому технічні можливості України у протистоянні російській пропаганді доволі обмежені. На підконтрольній Україні частині Луганської області мовлення здійснюють 24 телерадіоорганізації, тоді як на території так званої «ЛНР» їх залишилось 44. 

18.11.2016

В Україні з’явиться онлайн-кінотеатр сучасного українського кіно
Міжнародний TV&VoD сервіс DIVAN.TV спільно з Українським кіноінститутом на початку 2017 року відкриють онлайн-кінотеатр сучасного українського кіно.
 

18.11.2016

У київському цифровому ефірі з’являться сім нових телеканалів – Нацрада змінила наповнення мультиплексу «Ери продакшн»

18 листопада Національна рада з питань телебачення і радіомовлення переоформила ліцензію ТОВ «Ера продакшн» на цифрове ефірне мовлення з використанням 41 ТВК у Києві.

18.11.2016

Чотирьом мовникам призначено позапланові перевірки стосовно трансляції ними в ефірі недостатньої кількості україномовних пісень
18 листопада Національна рада розглянула перші результати моніторингу ефірів радіостанцій стосовно дотримання ними вимог закону, яким визначена обов’язкова частка звучання в ефірі пісень українською мовою. Загальнонаціональним телерадіокомпаніям «Шансон» («Радио Шансон»), «НБМ-РАДІО» («Ретро ФM»), «Телебачення і радіомовлення «Ютар» («KISS FM») і «Радіо «Нова хвиля» («M FM») із м. Харкова призначено позапланові перевірки.
 
На сторінці:  5  10  20
Сторінки:  <  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  >  ...
 
 

Блог НАМ

Віталій Гордузенко
Віталій Гордузенко
В продовження актуальної теми: «Проведення дослідження власними си
Переглядів: 24034  Коментарів: 0
Тетяна Лебедєва
Тетяна Лебедєва
Недавно на сайте «Телекритика» прочла интервью с Натией
Переглядів: 15307  Коментарів: 0