Приєднатися до НАМ
Вхід для користувачів Логін Пароль Реєстрація Увійти

 

Медіа новини

28.12.2016

Миколай для кожного! (соціальний проект на радіо FM Галичина)

Цього року радіо FM Галичина до свята Миколая організувало масштабний соціальний проект «Миколай для кожного». Ідея полягає у створенні свята для діток, які з тих чи інших причин не мають можливості відчути  його повноцінно і мешкають  у найвіддаленіших один від одного регіонів - Заходу та Сходу. У цьому існує навіть певна символіка невпинного прагнення файного радіо в об'єднанні країни та розширенні української мови і традицій.

26.12.2016

Винесено на громадське обговорення проект Змін до Плану розвитку національного телерадіоінформаційного простору
Національна рада 22 грудня ухвалила рішення про винесення на громадське обговорення проекту Змін до Плану розвитку національного телерадіоінформаційного простору.
 

26.12.2016

Національна рада пропонує стандарт радіомовлення T-DAB внести до діючих радіотехнологій у смузі радіочастот 174 - 230 МГц
Регуляторний орган на засіданні 22 грудня ухвалив рішення звернутися до Адміністрації  Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України стосовно внесення змін до Плану використання радіочастотного ресурсу України.
 

26.12.2016

Екс-команда «FM Галичина» запустила у Львові радіостанцію «Дуже радіо»
Нова радіостанція позиціонує себе як «перше туристичне радіо».
 

23.12.2016

После предупреждения Нацсовета СТБ отказался от трех шоу - гендиректор канала
Нацсовет по телевидению и радиовещанию в очередной раз назначил внеплановую проверку телеканалу СТБ. Такое решение было принято на вчерашнем заседании   регулятора из-за того, что канал снова транслировал в дневное времяконтент, который может навредить детям.
 

23.12.2016

На телерадіокомпанію «Шансон» накладено шраф у розмірі 25% суми ліцензійного збору
За результатами позапланової перевірки ТОВ «Телерадіокомпанія «Шансон» рішенням Національної ради від 22 грудня на мовника накладено штраф у розмірі 25% суми ліцензійного збору за трансляцію пісні про військово-морський флот країни-агресора.
 

23.12.2016

Харківські телеканали Simon і АТВК вилучили з ліцензій ретрансляцію, щоб потрапити в УПП

22 грудня Національна рада з питань телебачення і радіомовлення переоформила ліцензії двох харківських телеканалів – Simon (ТОВ «Телерадіокомпанія “Сімон”») і АТВК (ПАТ «ТРК “Право А/ТВК“») – у зв’язку з вилученням їхніх ліцензій ретрансляції інших телеканалів.

21.12.2016

АМКУ досліджує дії медіагруп і провайдерів у процесі скорочення УПП

Антимонопольний комітет України (АМКУ) досліджує питання наявності чи відсутності ознак порушень конкурентного законодавства у діях медіагруп та/або операторів (провайдерів) кабельного телебачення, повідомляє прес-служба відомства.

16.12.2016

На членство в Нацсовете претендуют три человека
13 декабря Комитет Верховной Рады по свободе слова завершил прием документов от претендентов на место в Нацсовете по вопросам телевидения и радиовещания (по свободной парламентской квоте). Заявление подали трое – Валентина Руденко, Евгений Лахно и Александр Глущенко, принимавший участие в предыдущем конкурсе. Об этом мне рассказали источники на рынки и подтвердили в Комитете по свободе слова.    
 

15.12.2016

Уряд погодив законопроект про обов'язкове субтитрування і сурдопереклад телепрограм

14 грудня уряд схвалив підготовлений Державним комітетом телебачення і радіомовлення проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо поліпшення доступу до інформації осіб з порушеннями слуху».

15.12.2016

Олександра Мельничука та Павла Грицака призначено заступниками генерального директора Національної телекомпанії України.

Олександр Мельничук у 2007 році вже обіймав посаду у НТКУ – Першого віце-президента. За той час встиг запустити політичне ток-шоу “Один за всіх” та ряд інших телевізійних проектів. Після цього отримав пропозицію зайняти посаду виконавчого продюсера телеканалу НТН і відповідати за виробництво телепрограм. У 2013 році Олександр Мельничук очолив телеканал НТН. На посаді гендиректора пропрацював 2 роки, звільнився за власним бажанням.

15.12.2016

Опубліковано конкурс на 16 вільних радіоканалів в 11 областях
14 грудня в газеті «Голос України» № 238 (6492) опубліковано оголошення Національної ради про конкурс на отримання ліцензії на мовлення з використанням 16 вільних радіоканалів в 11 областях України.
 

15.12.2016

Комітет свободи слова розгляне пропозиції Ляшка звільнити Нацраду і ліквідувати МІП

21 грудня Комітет Верховної Ради України з питань свободи слова та інформаційної політики розгляне проекти постанов депутатів «Радикальної партії Олега Ляшка» щодо припинення повноважень Нацради України з питань телебачення і радіомовлення та ліквідації Міністерства інформаційної політики.

14.12.2016

Алексей Мустафин теперь работает в «Медиа Группе Украина»
Бывший генеральный директор телеканала «Мега» (входит в Inter Media Group) Алексей Мустафин теперь работает в «Медиа Группе Украина». Об этом он сообщил в своем Facebook.
 

14.12.2016

Маленькі телеканали бояться, що їм не вистачить місця в кабельних мережах після зміни УПП – представник «Еспресо»

Телеканали, які не входять до складу найбільших медіагруп, остерігаються, що їм не вистачить місця в кабельних мережах провайдерів, оскільки там будуть присутні виключно телеканали медіагруп.

14.12.2016

Конституційний суд припинив провадження у справі про конституційність штрафів Нацради

7 грудня Конституційний суд України припинив провадження у справі за конституційним поданням 49 народних депутатів щодо відповідності Конституції України норми закону, за якою розміри штрафів встановлюються Національною радою з питань телебачення і радіомовлення за погодженням з Кабінетом Міністрів України.

14.12.2016

Не YouTube’ом единым: что ждёт рынок потоковых платформ в будущем?
«Есть ли жизнь за пределами YouTube? Перспективные контент-платформы для продвижения и монетизации» – так провокационно и заманчиво назвал Константин Кузнецов, представляющий агентство Dialla и портал Рекламастер, свой доклад на конференции, посвящённой достижениям и перспективам диджитал-проектов в рамках Украинского Теле-Ком Фестиваля «UATF».
 

13.12.2016

Юрій Макаров: «Те, що НТКУ нині працює — диво»

Юрій Макаров — про те, чому «UA: Перший» не може придбати нові стільці, чому на каналі досі немає режисерів зі світовим ім’ям і чому він вважає роботу тут радше волонтерством.

12.12.2016

Програма UMPP "Партнерства в галузі мас-медіа в Україні" оголошує про набір на обмін

Програма Партнерства в галузі мас-медіа в Україні запрошує до подання заявок на участь в обмінах 2016-2017 років НЕЗАЛЕЖНІ РЕГІОНАЛЬНІ ТЕЛЕКОМПАНІЇ.

8.12.2016

5 радийных предсказаний от Александры Самойленко на 2017 год
Sostav.ua продолжает рассказывать о том, что ждет рекламно-коммуникационный рынок Украины в 2017 году. Представляем 5 предсказаний в отрасли радиорекламы от Александра Самойленко, Strategic&Transformations Head агентства UMG.
 
На сторінці:  5  10  20
Сторінки:  <  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  >  ...
 
 

Блог НАМ

Ірина Вуйцик
Ірина Вуйцик
Віталій Гордузенко
Віталій Гордузенко
В продовження актуальної теми: «Проведення дослідження власними си
Переглядів: 23878  Коментарів: 0