Приєднатися до НАМ
Вхід для користувачів Логін Пароль Реєстрація Увійти

 

Медіа новини

28.10.2016

Реєстрацію та розгляд законопроекту про аудіовізуальні послуги перенесено на 2017 рік – Опанасенко

Реєстрація законопроекту про аудіовізуальні послуги відбудеться вже після Нового року.

28.10.2016

Уряд схвалив План заходів щодо впровадження в Україні цифрового телерадіомовлення

На засіданні Кабінету Міністрів України 26 жовтня схвалено План заходів щодо впровадження в Україні цифрового телерадіомовлення.

27.10.2016

Профспілка культури НТКУ висловила недовіру гендиректору Зурабу Аласанії
20 жовтня 2016 року на позачерговій профспілковій конференції первинної профспілкової організації Національної телекомпанії України (НТКУ) висловлено недовіру голові комісії з перетворення, генеральному директору НТКУ Зурабу Аласанії.
 

27.10.2016

Реклама ліків утримує першу позицію в рейтингу телевізійної активності

За останніми даними Nielson Ukraine, активність топ-категорій реклами за 9 місяців цього року на телеринку виросла на 12% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Категорія «Ліки», як і раніше, утримує першу позицію.

25.10.2016

Недосяжні висоти. Як на Донбасі відновлюють українське мовлення
"Українські канали сюди не добивають. В мене звичайна антена, тягне тридцять каналів: чотири "денеереівських", і решта всі російські", – каже мешканець підконтрольної Україні частини прифронтового селища Зайцеве.
 

25.10.2016

Юрій Артеменко став співголовою Комісії з питань відновлення мовлення при Мінінформполітики
Голова Національної ради Юрій Артеменко став співголовою Комісії з питань забезпечення стабільного функціонування системи національного телебачення і радіомовлення, що створена при Міністерстві інформаційної політики України. Іншими співголовами Комісії є Міністр інформаційної політики Юрій Стець і Міністр  з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Вадим Черниш.
 

24.10.2016

Завершено монтаж металоконструкцій щогли на горі Карачун

У ході відновлення щогли на РТПС Краматорськ станом на 20 жовтня 2016 року антенна частина встановлена у проектне положення, здійснена корекція відхилення від вертикалі й виконане остаточне закріплення вказаного конструктивного елементу.

21.10.2016

Google запустит сервис потокового телевидения в начале 2017 года
В длинный список компаний, планирующих запуск собственной службы ОТТ, можно смело вносить Google.
 

20.10.2016

«Тріолан» може залишитися без ліцензій – Олег Черниш проти

18 жовтня Національна рада з питань телебачення і радіомовлення за результатами позапланових перевірок вирішила звернутися до суду з позовами про анулювання ліцензій трьох провайдерів з групи компаній «Тріолан»: ТОВ «ТРК “Епсілон ТВ”», ТОВ «КС плюс» і ТОВ «Юнікаст інвест».

 

20.10.2016

Рейтинг українських факультетів журналістики очолила Школа УКУ - ГО «Детектор медіа»
Сьогодні, 19 жовтня, ГО «Детектор медіа» презентувала результати пілотного дослідження якості журналістської освіти в Україні. У рамках дослідження було складено рейтинг факультетів журналістики.
 

19.10.2016

Взгляд с экрана: почему украинцы не хотят платить за телевидение
Украинцы в этом году заплатили за телевидение меньше, чем в кризисный 2008 год, свидетельствуют данные компании IHS Markit.  Объяснением может служить уровень зарплат в стране, который сейчас является самым низким в Европе. В то же время эксперты склоняются к другой причине: украинцы просто не привыкли платить за услуги, стараясь найти тот же контент, но дешевле или вообще за него не платя. Отсюда и высокий уровень пиратства в стране, и желание практически бесплатно подключить "взломанные" спутниковые каналы. 
 

19.10.2016

Закон про скорочення УПП скеровано на підпис Президенту

19 жовтня голова Верховної Ради Андрій Парубій підписав закон «Про внесення змін до Закону України "Про телебачення і радіомовлення" (щодо уточнення умов розповсюдження програм телерадіоорганізацій у складі універсальної програмної послуги)». Закон скеровано на підпис Президенту України.

17.10.2016

Кабмин назначил гендиректором КРРТ Александра Богданова
Александр Богданов сменил на посту генерального директора Владимира Ищука.
 

17.10.2016

Светлана Калинина о телеаудитории
МедиаБизнес продолжает цикл публикаций по теме телеуадитории. С управляющим партнером Kwendi media audit Светланой Калининой мы вспомнили 90-е, поговорили о депутатах и олигархах, входящих в аудиторию 50+, отечественной демографии и прогнозах на 2020.
 

17.10.2016

Nielsen: Більше половини споживачів в Україні не можуть уявити свого життя без мобільного пристрою
51% українських споживачів кажуть, що вони відчувають тривогу, коли їхні мобільні пристрої не під рукою, слідує з глобального дослідження Nielsen Mobile shopping, banking and payment про споживчі звички користуватися мобільним пристроєм для покупок і банківських операцій.
 

12.10.2016

Соціальний проект від Міжнародного Комітету Червоного Хреста
У жовтні 2016 року МКЧХ запускає соціальну рекламу в Україні з метою інформування населення, чиї родичі зникли в зоні конфлікту, про допомогу їм після звернення на гарячу лінію МКЧХ.
 

12.10.2016

Администрация президента и НКРСИ рассматривают идею экспериментального запуска 5G в Украине

Администрация президента Украины и Национальная комиссия, осуществляющая государственное регулирование в сфере связи и информатизации (НКРСИ), рассматривают возможность создания проекта по экспериментальному запуску системы мобильной связи пятого поколения (5G) в стране в ближайшее время, сообщил глава Администрации президента Украины по вопросам проведения административных, социальных и экономических реформ Дмитрий Шимкив.

12.10.2016

Стець переконаний, що найближчим часом буде відновлено інформаційне мовлення на північну частину Криму
Міністерство докладає всі зусилля, щоб Крим отримував інформацію з України.
 

12.10.2016

ІМІ разом із "Репортерами без кордонів" представив проект з прозорості медіавласності
11 жовтня у Києві було презентовано проект "Моніторинг медіавласності України", підготовлений у співпраці Інституту масової інформації та німецького офісу "Репортерів без кордонів". Відбулося це в рамках міжнародної конференції "Прозорість українського медіаринку: власники, монополії, аудиторії". 
 

12.10.2016

Опубліковано конкурс на 12 вільних радіочастот
11 жовтня в газеті «Голос України» № 193 (6447) опубліковано оголошення Національної ради про конкурс на отримання ліцензії на мовлення з використанням 12 вільних радіоканалів у 7 областях країни.
 
На сторінці:  5  10  20
Сторінки:  <  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  >  ...
 
 

Блог НАМ

Віталій Гордузенко
Віталій Гордузенко
В продовження актуальної теми: «Проведення дослідження власними си
Переглядів: 23854  Коментарів: 0
Наталя Беднарська
Наталя Беднарська
Проработав более 10 лет в медиа, я лично сталкивалась с нехваткой решени
Переглядів: 7330  Коментарів: 0