Приєднатися до НАМ
Вхід для користувачів Логін Пароль Реєстрація Увійти

 

Медіа новини

17.11.2016

Парламент з другої спроби ухвалив закон про державну підтримку каналу ATR

17 листопада Верховна Рада України ухвалила закон про державну підтримку каналу ATR. З другої спроби проект підтримали 227 народних депутатів.

17.11.2016

Сьогодні КС розгляне конституційність «мовного закону» Ківалова-Колесніченка

17 листопада Конституційний суд України розгляне справу за поданням 57 народних депутатів про відповідність Конституції закону «Про засади державної мовної політики» від 3 липня 2012 року.

15.11.2016

Редактор «Доступу до правди» подала позов до СБУ за приховування інформації про пенсіонерів-переселенців
Редактор «Доступу до правди» Леся Ганжа подала позов до Київського окружного адміністративного суду з вимогою визнати протиправними дії Служби безпеки України та зобов’язати її надати інформацію на запит. Позов було подано 14 листопада.
 

14.11.2016

НСЖУ закликає колег відмовлятися від замовних матеріалів

Національна спілка журналістів України (НСЖУ) відреагувала на звернення ВО «Батьківщина» щодо інформаційної кампанії, що розгорнулася в ЗМІ проти цієї політсили. Спілка закликає колег відмовлятися від участі в кампаніях, які дискредитують ті чи інші політичні сили.

11.11.2016

Стратегія інформаційної реінтеграції Донбасу повинна бути прийнята до 15 грудня, - Стець

Однак відповідно до плану уряду, стратегія повинна бути розроблена до 2017 року.

 

10.11.2016

Закон о квотах на радио: что теперь будет с нашими ушами
Знаменитости назвали украинские песни, которые, по их мнению, могут составить конкуренцию западным хитам.
 

10.11.2016

В Україні найнижчий у Європі рівень роялті на радіо – Дмитро Костюк

Україна посідає останнє місце в Європі за зборами роялті (авторські відрахування за використання музичних творів) на радіо. Про це повідомив під час круглого столу у Верховній Раді 8 листопада музичний продюсер Дмитро Костюк, який нині очолює Українське агентство з авторських і суміжних прав (організація колективного управління, яка займається збором роялті).

8.11.2016

Бразилия запустила тестовое DRM-вещание на коротких волнах
Бразильский общественный вещатель EBC–Radio Nacional da Amazônia недавно начал тестовые радиотрансляции в диапазоне коротких волн в цифровом стандарте DRM (Digital Radio Mondiale), с использованием подстандарта DRM30. Тест был организован Бразильской ассоциацией цифрового радио (ABRADIG) и EBC при поддержке Консорциума DRM.
 

8.11.2016

«FM Галичина», Radio1.ua, «Армія ФМ» і «Громадське радіо» отримали дозволи на тимчасове мовлення в АТО

8 листопада Національна рада з питань телебачення і радіомовлення видала дозволи на тимчасове мовлення в зоні проведення антитерористичної операції чотирьом радіокомпаніям.

8.11.2016

Опубліковано закон, яким уточнюються умови розповсюдження УПП
8 листопада в газеті "Голос України" опубліковано Закон України «Про внесення змін до Закону України "Про телебачення і радіомовлення" (щодо уточнення умов розповсюдження програм телерадіоорганізацій у складі універсальної програмної послуги)», ухвалений Верховною Радою України 6 жовтня.
 

8.11.2016

В НТКУ предлагают провести публичные дебаты по запуску общественного ТВ
Первый заместитель генерального директора Национальной телекомпании Украины Александр Харебин предлагает в ближайшее время провести публичные дебаты о путях развития общественного вещания.
 

3.11.2016

Перспективный и ненадежный медиарынок Индии

Индия сегодня – это более чем 1 млрд 300 млн жителей, что делает эту страну вторым рынком по количеству потребителей в мире. Огромный рынок привлекает внимание мировых компаний, в том числе и из телевизионного бизнеса. Но так ли просто на нем работать? О «подводных камнях» индийского рынка пойдет речь в этой статье.

3.11.2016

Прем'єр доручив міністру інформполітики усунути загрозу створенню суспільного ТБ
Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман доручив міністру інформаційної політики Юрію Стецю напрацювати пропозиції спільно з народними депутатами щодо усунення перепон при створенні суспільного телебачення. Про це сьогодні сказав Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман на засіданні уряду, передає УНН.
 

2.11.2016

Нацрада продовжила ліцензію радіо «Галичина FM»

Рішення прийняте 27 жовтня 2016 року. Контроль за його виконання покладено на члена Національної ради Олега Черниша.

2.11.2016

Команда радіо FM Галичина візьме участь у масштабній біговій події – GRAND PRIX LVIV HALF MARATHON 2016.

6 листопада у Львові  в історичному центрі, відбудеться GRAND PRIX LVIV HALF MARATHON 2016, організований компанією Run Ukraine за підтримки Львівської міської ради. Півтори тисячі бігунів з понад 20 країн світу долатимуть  різні дистанції - від 2 до 21км.

2.11.2016

У листопаді цього року відповідно до Указів Президента відзначаються пам’ятні дати
21 листопада – відзначення Дня Гідності та Свободи і 26 листопада – вшанування пам’яті жертв голодоморів.
 

2.11.2016

У 2017 році Концерн РРТ має стати державним оператором цифрового ТБ – розпорядження уряду

Протягом 2017 року Концерн радіомовлення, радіозв’язку і телебачення має бути залучено до розбудови національної цифрової мережі з одночасною видачею державному оператору ліцензії провайдера (оператора) цифрової багатоканальної телемережі.

1.11.2016

Рада ухвалила закон про штрафи Нацради

1 листопада Верховна Рада ухвалила в другому читанні та в цілому законопроект № 4815 «Про внесення змін до Закону України “Про телебачення і радіомовлення” (щодо удосконалення процедури застосування санкцій Національною радою)».

1.11.2016

Голова НТКУ Зураб Аласанія: «Йду»
Сьогодні вранці «МедіаПорту» стало відомо про заяву на звільнення за власним бажанням генерального директора Національної телекомпанії України. Відставку Зураб Аласанія пояснив наступними причинами (текст подано без змін — ред.).
 

31.10.2016

Журналістська освіта в Україні: чи реально «підірвати систему зсередини»?
Якій моделі надати перевагу, яким має бути наповнення навчальних курсів, як упроваджувати інноваційні підходи та чи потрібен творчий конкурс під час вступу – про ці та інші питання вели мову учасники конференції «Журналістська освіта в Україні: що маємо і куди рухаємося?».
 
На сторінці:  5  10  20
Сторінки:  <  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  >  ...
 
 

Блог НАМ

Ольга Большакова
Тетяна Лебедєва
Тетяна Лебедєва
Недавно на сайте «Телекритика» прочла интервью с Натией
Переглядів: 15165  Коментарів: 0