Приєднатися до НАМ
Вхід для користувачів Логін Пароль Реєстрація Увійти

 

Медіа новини

6.10.2016

Комітет свободи слова відхилив проект змін до закону про суспільне мовлення
Члени Комітету вважають, що не варто так часто вносити зміни до закону про суспільне, краще внести згодом комплексно.
 

6.10.2016

Порошенко: В Україні ніколи не з'явиться пропагандистське відомство
Президент України Петро Порошенко закликав українських істориків "виходити зі своїх кабінетів" для обговорення з широкою громадськістю історичних подій.
 

4.10.2016

У Раді хочуть відбирати частоти у каналів, які приховують власника
Верховній Раді пропонують внести зміни до законодавства, за якими на культурно-освітнє мовлення можуть передавати частоти тих радіо- та телеканалів, які працюють проти України чи не називають свого власника.
 

30.9.2016

Мовлення громад: версії Держкомтелерадіо, Нацради й поради європейських експертів
Запропонований Нацрадою законопроект про мовлення громад у більшості норм суперечить рекомендаціям Ради Європи, а Держкомтелерадіо навіть не оприлюднив оновленої версії своїх законодавчих пропозицій.
 

30.9.2016

«UA: ПЕРШИЙ UKRAINE» змінив логотип на «UA: КРИМ» (комбіноване)
Національна телекомпанія України переоформила одну із ліцензій на супутникове мовлення у зв’язку зі зміною логотипа. Новий логотип мовника - «UA: КРИМ». Відповідне рішення ухвалене регулятором 29 вересня.
 

30.9.2016

Національна радіокомпанія України припинила реєстрацію як юридична особа
Національна радіокомпанія України припинила реєстрацію як юридична особа в статусі ОДТРК. Відповідний запис внесено до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.
 

29.9.2016

Телеканали «Соmedy TV», «Наш футбол» і «Карусель» вилучено з переліку дозволених для ретрансляції в Україні
За результатами моніторингу іноземних телеканалів, що мовлять в Україні, регулятор на засіданні 29 вересня ухвалив рішення вилучити із Переліку іноземних програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і законодавства України три канали - «Комеді ТВ», «Наш футбол» і «Карусель». Усі вони мають юрисдикцію Російської Федерації.
 

29.9.2016

Нацрада затвердила новий склад Громадської ради

Національная рада з питань телебачення і радіомовлення на засіданні 29 вересня рейтинговим голосуванням обрала 15 осіб, які ввійдуть до нового складу Громадської ради.

29.9.2016

Канал украинского видеоблогера из Днепра вошел в мировой топ-100 на YouTube
Канал EeOneGuy, принадлежащий украинскому видеоблогеру по имени Иван Рудский, занял 74-е место во всемирном рейтинге по количеству подписчиков: на момент написания материала их насчитывалось 9 346 130 человек. При этом по количеству просмотров блогер находится пока на 232-м месте в мире: их у него более 2 млрд – на 1,3 млрд меньше, чем нужно для попадания в сотню.
 

29.9.2016

Норма украинского законодательства о 50% квоте на отечественный продукт на ТВ противоречит европейскому законодательству - эксперты Совета Европы
Норма статьи 9 Закона Украины "О телевидении и радиовещании", согласно которой не менее 50% вещания телерадиоорганизации должен составлять национальный (отечественный) аудиовизуальный продукт (либо украинская музыка в случае радио), противоречит законодательству ЕС.
 
На сторінці:  5  10  20
Сторінки:  ...  <  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  >  ...
 
 

Блог НАМ

Віталій Гордузенко
Віталій Гордузенко
В продовження актуальної теми: «Проведення дослідження власними си
Переглядів: 24103  Коментарів: 0
Ольга Большакова