Приєднатися до НАМ
Вхід для користувачів Логін Пароль Реєстрація Увійти

 

Медіа новини

19.10.2016

Взгляд с экрана: почему украинцы не хотят платить за телевидение
Украинцы в этом году заплатили за телевидение меньше, чем в кризисный 2008 год, свидетельствуют данные компании IHS Markit.  Объяснением может служить уровень зарплат в стране, который сейчас является самым низким в Европе. В то же время эксперты склоняются к другой причине: украинцы просто не привыкли платить за услуги, стараясь найти тот же контент, но дешевле или вообще за него не платя. Отсюда и высокий уровень пиратства в стране, и желание практически бесплатно подключить "взломанные" спутниковые каналы. 
 

19.10.2016

Закон про скорочення УПП скеровано на підпис Президенту

19 жовтня голова Верховної Ради Андрій Парубій підписав закон «Про внесення змін до Закону України "Про телебачення і радіомовлення" (щодо уточнення умов розповсюдження програм телерадіоорганізацій у складі універсальної програмної послуги)». Закон скеровано на підпис Президенту України.

17.10.2016

Кабмин назначил гендиректором КРРТ Александра Богданова
Александр Богданов сменил на посту генерального директора Владимира Ищука.
 

17.10.2016

Светлана Калинина о телеаудитории
МедиаБизнес продолжает цикл публикаций по теме телеуадитории. С управляющим партнером Kwendi media audit Светланой Калининой мы вспомнили 90-е, поговорили о депутатах и олигархах, входящих в аудиторию 50+, отечественной демографии и прогнозах на 2020.
 

17.10.2016

Nielsen: Більше половини споживачів в Україні не можуть уявити свого життя без мобільного пристрою
51% українських споживачів кажуть, що вони відчувають тривогу, коли їхні мобільні пристрої не під рукою, слідує з глобального дослідження Nielsen Mobile shopping, banking and payment про споживчі звички користуватися мобільним пристроєм для покупок і банківських операцій.
 

12.10.2016

Соціальний проект від Міжнародного Комітету Червоного Хреста
У жовтні 2016 року МКЧХ запускає соціальну рекламу в Україні з метою інформування населення, чиї родичі зникли в зоні конфлікту, про допомогу їм після звернення на гарячу лінію МКЧХ.
 

12.10.2016

Администрация президента и НКРСИ рассматривают идею экспериментального запуска 5G в Украине

Администрация президента Украины и Национальная комиссия, осуществляющая государственное регулирование в сфере связи и информатизации (НКРСИ), рассматривают возможность создания проекта по экспериментальному запуску системы мобильной связи пятого поколения (5G) в стране в ближайшее время, сообщил глава Администрации президента Украины по вопросам проведения административных, социальных и экономических реформ Дмитрий Шимкив.

12.10.2016

Стець переконаний, що найближчим часом буде відновлено інформаційне мовлення на північну частину Криму
Міністерство докладає всі зусилля, щоб Крим отримував інформацію з України.
 

12.10.2016

ІМІ разом із "Репортерами без кордонів" представив проект з прозорості медіавласності
11 жовтня у Києві було презентовано проект "Моніторинг медіавласності України", підготовлений у співпраці Інституту масової інформації та німецького офісу "Репортерів без кордонів". Відбулося це в рамках міжнародної конференції "Прозорість українського медіаринку: власники, монополії, аудиторії". 
 

12.10.2016

Опубліковано конкурс на 12 вільних радіочастот
11 жовтня в газеті «Голос України» № 193 (6447) опубліковано оголошення Національної ради про конкурс на отримання ліцензії на мовлення з використанням 12 вільних радіоканалів у 7 областях країни.
 
На сторінці:  5  10  20
Сторінки:  ...  <  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  >  ...
 
 

Блог НАМ

Ірина Вуйцик
Ірина Вуйцик
Катерина М'ясникова
Катерина М'ясникова
Фіналізуючі чисельні коментарі щодо Міністерства інформації, які дала сь
Переглядів: 13915  Коментарів: 0