Приєднатися до НАМ
Вхід для користувачів Логін Пароль Реєстрація Увійти

 

Медіа новини

30.11.2016

Україна розірвала співпрацю з РФ у сфері інформації та телерадіомовлення
Відповідне рішення було ухвалено на засіданні уряду.

30.11.2016

Опубліковано закон, що дає можливість Національній раді накладати штрафи на ліцензіатів за порушення законодавства
29 листопада в газеті «Голос України» № 227 (6481) опубліковано Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про телебачення і радіомовлення», який дає можливість регуляторному органу накладати штрафи на телерадіоорганізації і провайдерів програмної послуги за порушення галузевого законодавства.
 

30.11.2016

Ляшко і Вовк хочуть невідкладно заслухати звіт Нацради і відправити її членів у відставку

Народні депутати від Радикальної партії Олег Ляшко та Іван Вовк пропонують Верховній Раді невідкладно заслухати звіт Національної ради з питань телебачення і радіомовлення та відправити регуляторний орган у відставку.

30.11.2016

Україна проведе «Євробачення-2017» і в терміни запустить суспільне мовлення – Олег Наливайко
Голова Держкомтелерадіо, голова комісії з перетворення Національної телекомпанії України в Національну суспільну телерадіокомпанію України (НСТУ) Олег Наливайко повідомив, що створення Суспільного мовлення, як і підготовка до «Євробачення-2017» відбувається в рамках «дорожньої карти».
 

29.11.2016

Яких знань та навичок бракує журналістам для проведення розслідувань? (дослідження ГО «Детектор медіа»)
Журналісти-розслідувачі відзначають нестачу знань у спеціалізованих темах - наприклад, енергоринок, землекористування чи освіта – а також вказують на брак навичок у сфері комп’ютерної грамотності.
 

29.11.2016

Затверджено план перевірок ліцензіатів Національної ради на I квартал 2017 року
Національна рада на своєму засіданні 24 листопада затвердила План проведення перевірок телерадіоорганізацій та провайдерів програмної послуги України на перший квартал 2017 року.
 

24.11.2016

Об’єднуючи Україну - Радіо FM Галичина тепер і на Сході

Епіцентр російсько-української інформаційної війни, як і епіцентр бойових дій, сьогодні знаходиться на сході України. І головний фронт там проходить у свідомості людей. При цьому технічні можливості України у протистоянні російській пропаганді доволі обмежені. На підконтрольній Україні частині Луганської області мовлення здійснюють 24 телерадіоорганізації, тоді як на території так званої «ЛНР» їх залишилось 44. 

18.11.2016

В Україні з’явиться онлайн-кінотеатр сучасного українського кіно
Міжнародний TV&VoD сервіс DIVAN.TV спільно з Українським кіноінститутом на початку 2017 року відкриють онлайн-кінотеатр сучасного українського кіно.
 

18.11.2016

У київському цифровому ефірі з’являться сім нових телеканалів – Нацрада змінила наповнення мультиплексу «Ери продакшн»

18 листопада Національна рада з питань телебачення і радіомовлення переоформила ліцензію ТОВ «Ера продакшн» на цифрове ефірне мовлення з використанням 41 ТВК у Києві.

18.11.2016

Чотирьом мовникам призначено позапланові перевірки стосовно трансляції ними в ефірі недостатньої кількості україномовних пісень
18 листопада Національна рада розглянула перші результати моніторингу ефірів радіостанцій стосовно дотримання ними вимог закону, яким визначена обов’язкова частка звучання в ефірі пісень українською мовою. Загальнонаціональним телерадіокомпаніям «Шансон» («Радио Шансон»), «НБМ-РАДІО» («Ретро ФM»), «Телебачення і радіомовлення «Ютар» («KISS FM») і «Радіо «Нова хвиля» («M FM») із м. Харкова призначено позапланові перевірки.
 
На сторінці:  5  10  20
Сторінки:  ...  <  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  >  ...
 
 

Блог НАМ

Ірина Вуйцик
Ірина Вуйцик
Катерина М'ясникова
Катерина М'ясникова
Фіналізуючі чисельні коментарі щодо Міністерства інформації, які дала сь
Переглядів: 13957  Коментарів: 0