Приєднатися до НАМ
Вхід для користувачів Логін Пароль Реєстрація Увійти

Новини. Навчальні програми

4.7.2014

Би-би-си выкладывает в бесплатный доступ учебные ресурсы на 11 языках

Если вы заинтересованы в бесплатных обучающих ресурсах для журналистов, теперь в вашем распоряжении сотни единиц учебных материалов.

Всі новини розділу

 

Школа документального ТБ


Проект Незалежної асоціації телерадіомовників (НАМ) у партнерстві з Інститутом документальних фільмів Чехії (www.dokweb.net) та Міжнародною асоціацією «Майбутнє медіа» Польщі (www.przyszloscmediow.pl).

Навчання складалося з трьох модулів: 1-3 березня, 12-14 квітня та 14-15 червня 2013 року.

Провідні експерти з України, Польщі та Чехії навчали журналістів та редакторів програм регіонального та національного телебачення, як висвітлювати гострі соціальні теми та створювати якісні документальні телепрограми і фільми.

Викладачі Школи:
 
 

Дорота Рошковська (Польща)

Продюсер, директор міжнародної академії кінодокументу Dragon Forum, директор мультимедійного фестивалю The Art of Document, президент міжнародної асоціації Future of Media, керівник незалежної продакшн-студії Arkana Studio.

 

Філіп Ремунда (Чехія)

Режисер, сценарист, актор; співзасновник Інституту документальних фільмів, який замається просуванням східноєвропейського кіно, а також - керівник незалежної продакшн-компанії «Гіпермаркет фільм» у Празі
 

Сергій Буковський (Україна)

Кінорежисер, актор, автор півсотні телевізійних та документальних фільмів, які відзначені нагородами престижних міжнародних фестивалів. Понад десять років працював на Українській студії документальних фільмів, у  1995–1998 роках очолював відділ телевізійних та документальних фільмів компанії «Internews Network Ukraine», а у 1998-2003 роках був майстром курсу режисерів-документалістів у Державному університеті театрального мистецтва ім. Карпенка-Карого


Даний проект реалізовується за підтримки Міжнародного Вишеградського Фонду  (http://visegradfund.org). За додатковою інформацією звертайтеся до Ірини Вуйцик (керівник Навчального центру НАМ) імейлом за адресою iryna@nam.com.ua або за телефонами 044 254 55 56 або 067 401 81 56.

 

 

 

Блог НАМ

Ірина Вуйцик