Join to IAB
User login Login Password Registration Entry

News. Training programs

4.7.2014

Би-би-си выкладывает в бесплатный доступ учебные ресурсы на 11 языках

Если вы заинтересованы в бесплатных обучающих ресурсах для журналистов, теперь в вашем распоряжении сотни единиц учебных материалов.

All news

 

Ukrainian Media E-School

26.1.2015

Програма курсу "Мультимедійна журналістика"

Курс "Мультимедійна журналістика" стартує 20 лютого. Його програма складається з 4-х модулів: «Ефективне дослідження», «Мультимедійна, журналістика», «Журналістика даних», «Персональний бренд». Загальна тривалість курсу - 5 місяців.

21.1.2015

НАМ оголошує конкурс на отримання стипендії Ukrainian Media E-School

З 20 січня до 5 лютого триває прийом заявок на отримання стипендії учасників навчального курсу «Журналістика мультимедійних платформ» Ukrainian Media E-School,

15.12.2014

18 грудня – відкрита лекція онлайн «Нові медіа та журналістика»

18 грудня, у четвер, з 11:00 до 13:00 у  Києві пройде відкрита лекція тренерів Ukrainian Media E-School, які  розкажуть про ефективні журналістські розслідування – «Як звільнити чиновника не виходячи з дому», про доступність лонгріда – «Як змусити аудиторію читати до останнього рядка» та про роботу з даними – «Як ріст інформації зробив з журналіста супергероя».


«Ukrainian Media E-Learning  School» is a joint educational project  of the Academy of Deutsche Welle and Independent Association of Broadcasters. Learning format: online and classroom training; modular program.
 
Course: «Media management», «Journalism». 
 
Goal of a joint project: creation of a modern school of postgraduate education for media experts, where workers of Ukrainian media will be able to deepen their knowledge in the field of journalism and management. 
 
 
 
 
 
 

 

Blog IAB

Iryna Vuytsyk