Приєднатися до НАМ
Вхід для користувачів Логін Пароль Реєстрація Увійти

Новини. Навчальні програми

4.7.2014

Би-би-си выкладывает в бесплатный доступ учебные ресурсы на 11 языках

Если вы заинтересованы в бесплатных обучающих ресурсах для журналистов, теперь в вашем распоряжении сотни единиц учебных материалов.

Всі новини розділу

 

Українська медіа е-школа

26.1.2015

Програма курсу "Мультимедійна журналістика"

Курс "Мультимедійна журналістика" стартує 20 лютого. Його програма складається з 4-х модулів: «Ефективне дослідження», «Мультимедійна, журналістика», «Журналістика даних», «Персональний бренд». Загальна тривалість курсу - 5 місяців.

21.1.2015

НАМ оголошує конкурс на отримання стипендії Ukrainian Media E-School

З 20 січня до 5 лютого триває прийом заявок на отримання стипендії учасників навчального курсу «Журналістика мультимедійних платформ» Ukrainian Media E-School,

15.12.2014

18 грудня – відкрита лекція онлайн «Нові медіа та журналістика»

18 грудня, у четвер, з 11:00 до 13:00 у  Києві пройде відкрита лекція тренерів Ukrainian Media E-School, які  розкажуть про ефективні журналістські розслідування – «Як звільнити чиновника не виходячи з дому», про доступність лонгріда – «Як змусити аудиторію читати до останнього рядка» та про роботу з даними – «Як ріст інформації зробив з журналіста супергероя».


 
«Ukrainian Media E-Learning  School» - це спільний навчальний проект Академії Німецької Хвилі та Незалежної асоціації телерадіомовників. Формат навчання: онлайн і аудиторне навчання; модульна програма.
 
Курс: «Медіа менеджмент», «Журналістика».  
 
В чому унікальність проекту:
 
1) Дві передові медіа організації в Україні та Німеччині об’єдналися заради створення унікального навчального проекту післядипломної освіти для журналістів. 
2) Унікальний комбінований формат, програма поєднуватиме навчання в онлайн режимі з аудиторним навчанням. Що дозволяє навчатися без відриву від роботи. 
3) Програма створена найкращими експертами-практиками з Німеччини і України. 
4) Індивідуальний підхід до кожного слухача. 
5) Універсальна навчальна програма для журналістів різних галузей. 
6) Навчання орієнтоване на здобуття практичних навичок
7) Програма доступна для людей з різною першою освітою 
 
Мета спільного проекту: створення сучасної школи післядипломної освіти для медіа експер-тів, де працівники українських ЗМІ зможуть поглибити свої знання в галузі журналістики та менеджменту. Частина занять будуть аудиторними, решта відбуватимуться в он-лайн режимі. 
 
 
Сайт школи http://umeschool.net/
 
 
Академія Німецької Хвилі – це відома німецька організація, що працює в галузі міжнародного медіа розвитку. Тренери та консультанти Академії працюють над поширенням вільних та незалежних медіа починаючи з 1965 року. 
 
 
НАМ – це одна з найбільших українських недержавних організацій, яка вже понад 13 років працює в галузі розвитку електронних медіа та покращення умов їх діяльності.

 

Блог НАМ

Ірина Вуйцик