Приєднатися до НАМ
Вхід для користувачів Логін Пароль Реєстрація Увійти

Новини. Навчальні програми

4.7.2014

Би-би-си выкладывает в бесплатный доступ учебные ресурсы на 11 языках

Если вы заинтересованы в бесплатных обучающих ресурсах для журналистов, теперь в вашем распоряжении сотни единиц учебных материалов.

Всі новини розділу

 

Навчальні програми


Над створенням сервісів для  підвищення професійного рівня фахівців галузі телерадіомовлення, працює Навчальний центр НАМ. Щороку центр реалізує близько 20-ти освітніх заходів  з актуальних питань медіа та щонайменше три індустріальні проекти національного масштабу.

Навчальний цент створений відповідно до рішення Загальних зборів у 2005 році, його очолює Сніжана Пушкар.

 

Сервіси для членів асоціації:

  • Програма обміну досвідом, що передбачає лекції та семінари. Провідні медіа експерти проводять спеціалізовані тренінги в Києві та регіонах, забезпечуючи практичні знання та пояснення на актуальні для мовників теми.
  • У рік виборів Навчальний центр проводить серію семінарів, присвячених висвітленню виборчої кампанії у ЗМІ. Заходи відбуваються, у тому числі, за підтримки міжнародних організацій та іноземних проектів (Ради Європи, USAID,  Internews network тощо).
  • Навчання  онлайн. У 2011 році був створений веб-русурс, за допомогою якого можна брати участь у вебінарах та здобувати освіту дистанційно.
     
  • Підготовка подорожі делегації вітчизняних фахівців на NAB Show – найбільшу світову виставку цифрових медіа у Лос-Анджелесі, на виставку IBC в Амстердамі та Європейську радіоконференцію NAB.
  • Організація найбільших щорічних  індустріальних заходів для медіа: конференції “Нові медіа - нові можливості", Конгресу НАМ, Міжнародного форуму "Цифрове мовлення в Україні" .

 

Члени асоціації отримують право безкоштовно відвідувати освітні заходи НАМ.


З 2013 року НАМ планує запровадити довготривалі освітні програми (річні та дворічні) для медіа управлінців та журналістів. Спільно з вищим учбовим закладом, центр запропонує пройти повний курс у Школі бізнес-журналістики або ж отримати медіа МВА в Україні. 

 

 

Блог НАМ

Ірина Вуйцик