Присоединиться к НАМ
Вход для пользователей Логин Пароль Регистрация Войти

Новости. Адвокация и лоббирование

4.9.2014

Катерина М'ясникова та Ольга Большакова - у складі робочої групи для подальшого впровадження цифрового мовлення

Для  вирішення проблемних питань реалізації в Україні програми впровадження цифрового телерадіомовлення рішенням Національної ради від 4 вересня створено робочу групу.

1.8.2014

У редакції «Чорноморської ТРК» в Сімферополі проходить обшук

1 серпня у редакції телерадіокомпанії «Чорноморська ТРК», офіс якої знаходиться в Сімферополі (Крим), на вул. Радіо, 4,  проводиться обшук. Про це «Телекритиці» повідомив ведучий та продюсер телекомпанії «Чорноморка» Олександр Янковський.

Все новости раздела

 

Цифровое вещание

25.3.2014

Звернення Незалежної асоціації телерадіомовників щодо забезпечення переходу України на цифрове телебачення

Незалежна асоціація телерадіомовників, що є найбільшим об’єднанням телерадіокомпаній України, закликає Голову Верховної Ради України Олександра Турчинова, Голову Комітету з питань свободи слова та інформації Верховної Ради України Миколу Томенка, голів депутатських фракцій та груп вжити термінових заходів щодо нормалізації процесу переходу України на цифровий формат телемовлення та приведення у відповідність до чинного законодавства неконтрольованої діяльності національного оператора цифрового телебачення товариства з обмеженою відповідальністю «Зеонбуд».

23.10.2013

Дорожная карта цифрового телевидения в Украине

Дорожная карта цифрового телевидения в Украине - это база данных по статусу частотного ресурса, который используется телекомпаниями для аналогового вещания.

Ознакомиться  с Дорожной картой


Цифровое вещание остается основным приоритетом среди направлений деятельности центра с 2007 года. При этом мы работаем одновременно по нескольким направлениям:

1) реализация оптимального технического решения для внедрения цифрового телевидения на региональном и местном уровне;

2) обеспечение контроля за деятельностью провайдера программной услуги цифровых многоканальных сетей ООО "Зеонбуд" в частности в части тарифной политики и качества услуг (по территории вещания);

3) отмена результатов конкурса на вещание в многоканальных цифровых телесетях в части регионального и местного вещания;

4) мониторинг ситуации по внедрению цифрового радио.

 

 

 

 

 

Блог НАМ

Ольга Большакова