Приєднатися до НАМ
Вхід для користувачів Логін Пароль Реєстрація Увійти

Новини. Адвокація та лобіювання

4.9.2014

Катерина М'ясникова та Ольга Большакова - у складі робочої групи для подальшого впровадження цифрового мовлення

Для  вирішення проблемних питань реалізації в Україні програми впровадження цифрового телерадіомовлення рішенням Національної ради від 4 вересня створено робочу групу.

1.8.2014

У редакції «Чорноморської ТРК» в Сімферополі проходить обшук

1 серпня у редакції телерадіокомпанії «Чорноморська ТРК», офіс якої знаходиться в Сімферополі (Крим), на вул. Радіо, 4,  проводиться обшук. Про це «Телекритиці» повідомив ведучий та продюсер телекомпанії «Чорноморка» Олександр Янковський.

Всі новини розділу

 

Архів проектів

11.2.2013

Круглий стіл «Нове коло боротьби з цензурою»

У Києві відбувся «круглий стіл» «Нове коло боротьби з цензурою», на якому Незалежна Асоціація телерадіоМовників (НАМ) разом з Індустріальним телевізійним комітетом (ІТК), Інтернет-асоціацією України, Українською асоціацією видавців періодичної преси (УАВПП) та Інститутом медіаправа виступили на підтримку урядового законопроекту про ліквідацію НЕК.

6.2.2013

НАМ підтримує проведення парламентських слухань по «цифрі»

Незалежна Асоціація телерадіоМовників(НАМ) підтримує пропозицію Комітету з питань свободи слова та інформації провести парламентські слухання щодо впровадження цифрового мовлення в Україні.

11.5.2012

Підсумки діяльності центру у 2011 році

Асоціація ставала на захист індустрії від непродуманих законопроектів та продовжувала активно представляти інтереси галузі у Верховній раді України, Національній раді з питань телебачення і радіомовлення, Державному комітеті з питань телебачення та радіомовлення, інших державних органах.

26.1.2012

НАМ звернулася до Антимонопольного комітету щодо «Зеонбуду»

"Ми вже неодноразово звертали увагу на те, що тарифи ТОВ "Зеонбуд" завищені і призведуть до збитковості принаймні регіональних мовників."

26.1.2012

Відкритий лист Незалежної Асоціації телерадіоМовників до Президента України

Щодо підписання Закону України “Про внесення змін до Закону України “Про телебачення і радіомовлення” (щодо приведення у відповідність із вимогами Європейської Конвенції про транскордонне телебачення до програмної концепції мовлення)

26.1.2012

Закон про квоти. Зворотній бік медалі

Аргументи на користь прийняття законопроекту № 6342 про внесення змін до Закону України «Про телебачення і радіомовлення»

29.9.2011

Ольга Большакова (НАМ): Рішення Нацради фактично знищують і місцеве, і регіональне мовлення

«Першими ластівками» стали кілька рішень Національної ради про відмову місцевим компаніям у продовженні строку дії ліцензії без жодних законних підстав.


 

Блог НАМ

Ольга Большакова