Присоединиться к НАМ
Вход для пользователей Логин Пароль Регистрация Войти

 

Блог НАМ

Разделы → Катерина Мясникова

2.12.2014 14:52 | Автор: Екатерина Мясникова

Створення Міністерства інформації - це 100% поразка

Фіналізуючі чисельні коментарі щодо Міністерства інформації, які дала сьогодні. Вважаю, що це 100% поразка. В першу чергу, це поразка БПП. Нажаль, та частина блоку, яка вірить у позитив створення подібного органу, не побачила необхідності пояснити цей позитив ані суспільству загалом, ані журналістський спільності зокрема. Створення міністерства, що скидається на пропагандистський орган, без будь-якого анонсування його повноважень, спірний крок для команди, що претендує на звання демократичної. Для членів блоку, що був проти, це може стати першим складним компромісом, який в подальшому може призвести до глибинного ідеологічного конфлікту.

Це точно поразка для коаліції в цілому. 288 голосів зробили рішення коаліційним, хто би і як би не хотів перекласти відповідальність на Президента чи його блок. Кожна фракція мала свої мотиви, але голоси дали всі. Є ті, хто утримався. Дякую їм. Мустафі Наєму за «проти» особлива повага. Тепер, якщо міністерство буде неефективним (як багато хто з депутатів, з якими я говорила сьогодні, сподівається) потрібно буде пояснювати, навіщо його створювали. А якщо буде ефективним, можливо, прийдеться виправдовуватись за новий орган цезури. Ліквідовувати держоргани значно важче ніж створювати. Це ми по комісії з питань суспільної моралі знаємо. Тому ризик потрапити у власну пастку дуже високий.

В решті решт це поразка громадянського суспільства. Ваги інститутів цього суспільства, наразі, недостатньо для того, щоб обговорення побідних рішень з ними було обов’язковою невід’ємною умовою перед їх винесенням на розгляд Верховної ради. Інтеграція представників громадянського суспільства всередину парламенту, як ми бачимо не є гарантією. Тому роботи ще багато. Щодо несприйняття аргументів про неефективність контрпропаганди як ліків проти пропаганд говорити не буду. Очевидно, що це як рак туберкульозом лікувати. Але все ж таки поки що ніхто не знає, чим займатиметься міністерство інформації

 

Вернуться в раздел

Ваше имя:*
E-mail:*
Комментарий:*
Код:* Включите картинки в браузере
 

Блог НАМ

Тетяна Лебедєва
Тетяна Лебедєва
Недавно на сайте «Телекритика» прочла интервью с Натией
Просмотров: 14958  Комментариев: 0
Катерина М'ясникова
Катерина М'ясникова
Фіналізуючі чисельні коментарі щодо Міністерства інформації, які дала сь
Просмотров: 13560  Комментариев: 0