Join to IAB
User login Login Password Registration Entry

 

Blog IAB

Categories → Katerina Miasnikova

2.12.2014 14:52 | Author: Kateryna Myasnykova

Створення Міністерства інформації - це 100% поразка

Фіналізуючі чисельні коментарі щодо Міністерства інформації, які дала сьогодні. Вважаю, що це 100% поразка. В першу чергу, це поразка БПП. Нажаль, та частина блоку, яка вірить у позитив створення подібного органу, не побачила необхідності пояснити цей позитив ані суспільству загалом, ані журналістський спільності зокрема. Створення міністерства, що скидається на пропагандистський орган, без будь-якого анонсування його повноважень, спірний крок для команди, що претендує на звання демократичної. Для членів блоку, що був проти, це може стати першим складним компромісом, який в подальшому може призвести до глибинного ідеологічного конфлікту.

Це точно поразка для коаліції в цілому. 288 голосів зробили рішення коаліційним, хто би і як би не хотів перекласти відповідальність на Президента чи його блок. Кожна фракція мала свої мотиви, але голоси дали всі. Є ті, хто утримався. Дякую їм. Мустафі Наєму за «проти» особлива повага. Тепер, якщо міністерство буде неефективним (як багато хто з депутатів, з якими я говорила сьогодні, сподівається) потрібно буде пояснювати, навіщо його створювали. А якщо буде ефективним, можливо, прийдеться виправдовуватись за новий орган цезури. Ліквідовувати держоргани значно важче ніж створювати. Це ми по комісії з питань суспільної моралі знаємо. Тому ризик потрапити у власну пастку дуже високий.

В решті решт це поразка громадянського суспільства. Ваги інститутів цього суспільства, наразі, недостатньо для того, щоб обговорення побідних рішень з ними було обов’язковою невід’ємною умовою перед їх винесенням на розгляд Верховної ради. Інтеграція представників громадянського суспільства всередину парламенту, як ми бачимо не є гарантією. Тому роботи ще багато. Щодо несприйняття аргументів про неефективність контрпропаганди як ліків проти пропаганд говорити не буду. Очевидно, що це як рак туберкульозом лікувати. Але все ж таки поки що ніхто не знає, чим займатиметься міністерство інформації

 

Back to

Your name:*
E-mail:*
Comment:*
Code:* Включите картинки в браузере
 

Blog IAB

Наталя Беднарська
Наталя Беднарська
Проработав более 10 лет в медиа, я лично сталкивалась с нехваткой решени
Views: 7144  Comments: 0
Катерина М'ясникова
Катерина М'ясникова
Фіналізуючі чисельні коментарі щодо Міністерства інформації, які дала сь
Views: 13559  Comments: 0