Приєднатися до НАМ
Вхід для користувачів Логін Пароль Реєстрація Увійти

Новини. Навчальні програми

4.7.2014

Би-би-си выкладывает в бесплатный доступ учебные ресурсы на 11 языках

Если вы заинтересованы в бесплатных обучающих ресурсах для журналистов, теперь в вашем распоряжении сотни единиц учебных материалов.

Всі новини розділу

 

7.5.2013

Запрошення для керівників телерадіокомпаній на CrimeaMediaCom

Запрошуємо приєднатися до лідерів телекомунікаційних, телевізійних, радіо і дистриб'юторських компаній, які зберуться в Алушті (АР Крим) 28-31 травня 2013 року на першій міжіндустріальній події CrimeaMediaCom.

СrimeaMediaCom - це унікальний майданчик, що поєднує в собі конвергентні та індустріальні заходи, спеціальні події, виставки, тематичні акції та презентації.

Засновниками CrimeaMediaCom стали чотири лідируючі медіа об'єднання - Незалежна асоціація телерадіомовників, Асоціація Укртелемережа, Асоціація правовласників і постачальників контенту, Телекомунікаційна палата України.

Відвідавши СrimeaMediaCom, Ви:

• Отримайте вичерпну інформацію про зміни в законодавстві, регулюванні, а також плани державних органів на наступний рік
• Дізнаєтеся про нові технології, інноваційні менеджерські стратегії і бізнес-моделі
• Познайомитеся з пропозиціями в сфері контенту і програмних рішень
• Зустрінетеся з уже знайомими колегами і налагодите контакти з новими партнерами і клієнтами
• Зможете укласти вигідні контракти
• Прекрасно проведете час на вечірках і спеціальних подіях, а також насолодитеся весняним узбережжям Криму

Кожен, хто працює в телевізійній, кабельної компанії або на радіостанції, представляє Інтернет-провайдера або компанію з дистрибуції контенту, займається просуванням нових технологій у сфері виробництва і розповсюдження медіа контенту або просто цікавиться розвитком сучасних медіа, проведе ці 5 днів з користю для свого бізнесу та кар'єри.


У програмі:  • MediaComSummit-2013 (29 травня) - ключовий захід СrimeaMediaCom, в якому візьмуть участь лідери телекомунікаційної та медіа індустрій,  телевізійної галузі, народні депутати України, керівники профільних державних органів, установ і організацій, провідні експерти. Серед тем Саміту: розвиток медіа законодавства, новий Закон України «Про телебачення і радіомовлення», перспективи оновлення законодавства про рекламу, пріоритети уряду в сфері медіа та телекомунікацій, стратегічні напрями розвитку галузей, регулювання універсальної програмної послуги, інтелектуальна власність у сфері медіа.

Запрошені спікери Саміту: Микола Томенко, голова Комітету Верховної ради з питань свободи слова та інформації; Олена Бондаренко, перший заступник голови Комітету Верховної ради з питань свободи слова та інформації; Володимир Манжосов, голова Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення; Петро Яцук, Голова Національної комісії, яка здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації.

  • Конгрес Незалежної асоціації телерадіомовників (30-31 травня) - одна з найбільших щорічних подій, присвячених проблемам розвитку сучасного телебачення і радіо. У програмі конгресу чотири традиційні тематичні конференції: Медіаменеджмент, Медіаконтент, Медіа-аудиторія і реклама, Медіатехнології.

Проблеми дослідження аудиторії теле-і радіокомпаній, вимірювання для нішевих та регіональних телеканалів, управління ризиками, особливості управління медіа компанією в високо конкурентному середовищі, тестування музичних каталогів, перспективи IPTV і catch-up TV. Все це і багато іншого буде обговорюватися на Конгресі. Деталі - на сайті www.namcongress.org.

  • Дні кабельного телебачення (28 травня - 1 червня) - традиційна зустріч представників ринку платного телебачення та інформаційно-комунікаційних послуг, популярність і масштаби якої щороку зростають.Провайдери, оператори зв'язку, телеканали, постачальники контенту, виробники, продавці обладнання, інші представники ділової медіа-спільноти України та країн ближнього і далекого зарубіжжя, а також національні державні структури - вже протягом 6 років збираються разом на професійному майданчику Днів КТБ, щоб в рамках заходу обговорити останні тенденції телевізійного і телекомунікаційного ринку, обмінятися практичним досвідом, і, тим самим, консолідувати всіх учасників у вирішенні загальнозначущих актуальних питань.

У програмі Днів КТБ:

- Ділові заходи за участю керівників профільних асоціацій, регуляторних органів, лідерів індустрії телекомунікацій та ТБ.
- Технологічні семінари та презентації провідних світових брендів і компаній, що розробляють і постачають обладнання і технології для ринку телекомунікацій та телерадіомовлення.
- Виступи представників найбільших каналів платного ТБ.  • Об'єднаний форум індустрії платного телебачення України (30 травня) - спеціалізований майданчик для сегменту платного телебачення. Організаторами форуму виступили Асоціація «Укртелемережа», Асоціація правовласників і постачальників контенту, Телекомунікаційна палата України. У рамках форуму відбудуться три тематичні панелі, присвячені взаємовигідній співпраці правовласників і провайдерів програмної послуги, створення сприятливих умов для ведення бізнесу та захисту компанії від «маски-шоу».
  • Нарада юристів компаній систем платного телебачення (28 травня) -  галузева подія, що поєднує дискусії та обговорення практичних аспектів юридичної діяльності юристів України, які практикують у сферах платного ТБ, телекомунікацій, авторського права та захисту прав споживачів. Для участі в нараді запрошуються представники державних органів, юридичних компаній, практикуючі юристи, екскрети і аналітики медіасфери.

З питань партнерства, спонсорства та проведення акцій у рамках CrimeaMediaCom просимо звертатися за електронною скринькою Crimeamediacom@gmail.com.Умови проживання

Вартість участі


Чекаємо вас на нашому заході!

З найкращими побажаннями, Оргкомітет

назад

 

Блог НАМ

Катерина М'ясникова
Катерина М'ясникова
Фіналізуючі чисельні коментарі щодо Міністерства інформації, які дала сь
Переглядів: 13760  Коментарів: 0
Тетяна Лебедєва
Тетяна Лебедєва
Недавно на сайте «Телекритика» прочла интервью с Натией
Переглядів: 15165  Коментарів: 0