Приєднатися до НАМ
Вхід для користувачів Логін Пароль Реєстрація Увійти

Новини. Навчальні програми

4.7.2014

Би-би-си выкладывает в бесплатный доступ учебные ресурсы на 11 языках

Если вы заинтересованы в бесплатных обучающих ресурсах для журналистов, теперь в вашем распоряжении сотни единиц учебных материалов.

Всі новини розділу

 

12.2.2013

Захист прав доступу до інформації та захист персональних даних. Тренінг для ЗМІ

Незалежна асоціація телерадіомовників (НАМ) продовжує серію правових семінарів  для редакторів та  журналістів регіональних телерадіокомпаній.

Наступний тренінг, присвячений темі захисту прав доступу до інформації та захисту персональних даних, відбудеться у Тернополі 27-28 лютого 2013.

Докладно будуть розглянуті питання доступу до публічної інформації та захисту персональних даних, а також розтлумачені міжнародні рекомендації експертів щодо захисту права на приватне життя в українських ЗМІ. У перший день кожного з дводенних семінарів тренери і учасники розглянуть законодавчі норми та положення відповідних законів, а на другий день будуть проведені практичні заняття.

Викладачі:
Тетяна Фоміна (юрист НАМ)
Закінчила юридичний факультет Київського національного університету ім. Тараса Шевченка. В Асоціації працює з 2001 року, консультуючи телерадіокомпанії з юридичних питань. Є співавтором Посібника для керівників телерадіоорганізацій «Правові питання телерадіомовників».

Ольга Большакова (керівник Центру законодавчих ініціатив НАМ)
Закінчила юридичний факультет Київського національного університету ім. Тараса Шевченка. В Асоціації працює з 2001, здійснює моніторинг законодавства у сфері телерадіомовлення, бере участь у відносинах із державними органами, галузевими об’єднаннями та громадськістю, організовує заходи, спрямовані на просування інтересів галузі щодо нормативного регулювання телерадіомовлення.

Дата та місце проведення: 27-28 лютого (середа-четвер), м.Тернопіль, Конференц-зал №2 готелю «Тернопіль», вулиця Замкова, 14, початок о 10 год.

Участь у семінарі  - безкоштовна! Кількість місць – обмежена!


Просимо реєструватися до 20 лютого 2013 (17.00) за електронною поштою iryna@nam.com.ua, вказавши ім’я/прізвище, посаду та організацію учасника (Ірина Вуйцик - керівник Навчального центру НАМ, моб. 067 4018156)

Семінар відбувається в рамках проекту «У-Медіа» міжнародної організації Інтерньюз Нетворк за фінансової підтримки АМР США. Проект спрямований на покращення доступу громадян до більш різноманітної та якісної інформації й сприяння активній позиції громадян шляхом інтеграції та просування нових медіа.


Прес-центр НАМ
Фото з сайту softserve.ua

назад

 

Блог НАМ

Ольга Большакова
Катерина М'ясникова
Катерина М'ясникова
Фіналізуючі чисельні коментарі щодо Міністерства інформації, які дала сь
Переглядів: 13760  Коментарів: 0