Приєднатися до НАМ
Вхід для користувачів Логін Пароль Реєстрація Увійти

Новини. Навчальні програми

4.7.2014

Би-би-си выкладывает в бесплатный доступ учебные ресурсы на 11 языках

Если вы заинтересованы в бесплатных обучающих ресурсах для журналистов, теперь в вашем распоряжении сотни единиц учебных материалов.

Всі новини розділу

 

15.11.2012

Захист персональних даних та доступ до інформації - безкоштовний семінар для ЗМІ

Навчальний центр Незалежної асоціації телерадіомовників (НАМ) продовжує серію правових семінарів  для редакторів та  журналістів регіональних телерадіокомпаній. Наступні заходи будуть присвячені темі захисту прав доступу до інформації та захисту персональних даних. Семінари відбудуться у Сімферополі (7-8 листопада) та Дніпропетровську (15-16 листопада).

Докладно будуть розглянуті питання доступу до публічної інформації та захисту персональних даних, а також практичні рекомендації міжнародних експертів щодо захисту права на приватне життя в українських ЗМІ. У перший день кожного з дводенних семінарів тренери і учасники розглянуть законодавчі норми та положення відповідних законів, а на другий день будуть проведені практичні заняття. Початок тренінгу о 10 годині.

Тренери:

  •    Тетяна Фоміна (юрист, керівник Правового центру НАМ)

Закінчила юридичний факультет Київського національного університету ім. Тараса Шевченка. В Асоціації працює з 2001 року, консультуючи телерадіокомпанії з юридичних питань. Є співавтором Посібника для керівників телерадіоорганізацій «Правові питання телерадіомовників».

  •     Ольга Большакова (юрист, керівник Центру законодавчих ініціатив НАМ)

Закінчила юридичний факультет Київського національного університету ім. Тараса Шевченка. В Асоціації працює з 2001, здійснює моніторинг законодавства у сфері телерадіомовлення, бере участь у відносинах із державними органами, галузевими об’єднаннями та громадськістю, організовує заходи, спрямовані на просування інтересів галузі щодо нормативного регулювання телерадіомовлення.


Дати та місця проведення:

7-8 листопада 2012 (середа-четвер), м.Сімферополь, Інформаційний прес-центр, вул. Севастопольська 8, офіс 99 (третій поверх)
15-16 листопада 2012 (четвер-п’ятниця), м. Дніпропетровськ,    конференц-зал готелю «Дніпропетровськ», вул..Набережна Леніна, 33 (11-ий поверх)

Участь у семінарі  - безкоштовна! Кількість місць – обмежена!

Просимо зареєструватися до 4 листопада 2012 за телефоном +380 44 254 55 56 (чи моб. 067 4018156) або електронною поштою: iryna@nam.com.ua  (Ірина Вуйцик, керівник Навчального центру НАМ).

Семінар відбувається в рамках проекту «У-Медіа» міжнародної організації Інтерньюз Нетворк за фінансової підтримки АМР США. Проект спрямований на покращення доступу громадян до більш різноманітної та якісної інформації й сприяння активній позиції громадян шляхом інтеграції та просування нових медіа.

Фото з сайту http://umedia.kiev.ua

назад

 

Блог НАМ

Ірина Вуйцик
Ірина Вуйцик
Наталя Беднарська
Наталя Беднарська
Проработав более 10 лет в медиа, я лично сталкивалась с нехваткой решени
Переглядів: 7330  Коментарів: 0