Приєднатися до НАМ
Вхід для користувачів Логін Пароль Реєстрація Увійти

 

26.6.2015

З початку року реклама в пресі скоротилася на 39%, в ООН – на 15%, а на радіо зросла на 3% - ZenithOptimedia

За даними ZenithOptimedia, протягом січня-травня 2015 року обсяги реклами в друкованих ЗМІ в Україні скоротилися на 39% у порівнянні з січнем-травнем 2014 року, обсяги зовнішньої реклами скоротилися на 15%, а обсяги реклами на радіо зросли на 3%.

 

Лідером по рекламі у пресі лишається категорія торгівлі. Обсяги реклами категорії косметики скоротилися на 29%, здебільшого через зменшення активності Procter & Gamble та L'Oreal. Єдина категорія, що показала зростання, - телеком (на 13%).

 

 

 

 

 

Клікніть для збільшення

 

У зовнішній рекламі на 30% зросла категорія нерухомості - завдяки активності компаній Development Creative Group, Energopol та City Group. Телеком скоротився на 18% через зменшення активності «Астеліту». У категорії торгівлі найбільше скорочення витрат на зовнішню рекламу показали Comfy, «Фокстрот» та «Алло». Samsung та Приватбанк скоротили свою активність наполовину.

 

 

 

 

 

 

Абсолютний лідер зростання реклами на радіо - категорія нерухомості. Найактивніші рекламодавці - «Недвижимость-центр» та K.A.N. Найбільше зростання рекламних надходжень - у двох радіостанцій: Kiss FM та «Русское радио».

 

 

 

 

 

 

Нагадаємо, раніше ZenithOptimedia повідомило про те, що ринок телевізійної реклами у січні-травні 2015 року у термінах WTRP зменшився на 4%, причому травень 2015-го показав 10-відсоткове зменшення у порівнянні з квітнем 2015-го.

 

З початку року найактивнішою категорією рекламодавців на ТБ були фармацевти. Найбільше зростання демонстрував телеком у зв'язку з просуванням 3G. Чимале зростання - 29% - показали також алкогольні компанії. Зокрема, Sun InBev та Carlsberg Group збільшили свою активність на 56% та 95% відповідно.

"Телекритика"

назад

 

Блог НАМ

Катерина М'ясникова
Катерина М'ясникова
Фіналізуючі чисельні коментарі щодо Міністерства інформації, які дала сь
Переглядів: 13380  Коментарів: 0
Наталя Беднарська
Наталя Беднарська
Проработав более 10 лет в медиа, я лично сталкивалась с нехваткой решени
Переглядів: 6958  Коментарів: 0