Join to IAB
User login Login Password Registration Entry

 

29.7.2013

VII Міжнародний Форум «Цифрове мовлення в Україні»: від телевізійної реформи до цифрового радіо

Наймасштабніша  дискусія про впровадження цифрового телебачення в Україні – VII Міжнародний Форум «Цифрове мовлення в Україні»  відбудеться 13 вересня 2013 року у рамках KievMediaWeek. Щороку участь у Цифровому Форумі, який організовує Незалежна асоціація телерадіомовників, беруть більше сотні українських та іноземних експертів у галузі цифрового ТБ.

Мета Форуму — підготувати вітчизняний телепростір до переходу з аналогового на цифрове телебачення, створити умови для адаптації чинного законодавства, сприяти ефективному регулюванню державного процесу впровадження цифрового телебачення та залучити до обговорення всіх питань громадськість та ЗМІ.

Цього року у рамках VII Цифрового Форуму Уча Сетурі, експерт з телекомунікацій та медіа права Інституту розвитку свободи інформації (Грузія), презентуватиме результати міжнародної конференції «Цифрове майбутнє медіа пострадянського простору» та розповідатиме про грузинський шлях переходу на «цифру». Про вплив «пост-цифрових» технологій на розвиток телевізійної індустрії говоритимуть представники Європейського союзу мовників.

Про свободу слова в умовах цифрового мовлення говоритимуть представники парламентського комітету Верховної Ради з питань свободи слова та інформації. Експерти із Ради Європи аналізуватимуть стандарти цифрової реформи в Україні.

Під час найбільшої секції Цифрового Форуму – «Цифрова телеаудиторія: що змінилося за останній рік» експерти дискутуватимуть про обізнаність аудиторії щодо переходу на цифру, динаміку придбання населенням сет-топ-боксів, необхідність сет-топ-боксів для малозабезпечених сімей та про ефективність інформаційної кампанії для населення.

Фахівці також не оминуть увагою результати «цифрової» реформи 2013 року, зокрема, відбудеться обговорення ситуації із тарифами та компаніями, які досі не мають ліцензій.
Говоритимуть на VII Цифровому Форумі й про перспективи та необхідність впровадження цифрового радіо в Україні, а також про процеси його впровадження у Європі.

Форум Цифрове мовлення в Україні відбудеться 13 вересня 2013 року у рамках KIEV MEDIA WEEK.
Реєстрація учасників незабаром розпочнеться на сайті  http://www.dtvforum.org.ua

Контактна особа:
Христина Дрогомирецька
Тел. 067 657 95 15
project@nam.com.ua

назад

 

Blog IAB

Наталя Беднарська
Наталя Беднарська
Проработав более 10 лет в медиа, я лично сталкивалась с нехваткой решени
Views: 6941  Comments: 0
Ірина Вуйцик
Ірина Вуйцик