Приєднатися до НАМ
Вхід для користувачів Логін Пароль Реєстрація Увійти

Новини. Навчальні програми

4.7.2014

Би-би-си выкладывает в бесплатный доступ учебные ресурсы на 11 языках

Если вы заинтересованы в бесплатных обучающих ресурсах для журналистов, теперь в вашем распоряжении сотни единиц учебных материалов.

Всі новини розділу

 

17.1.2013

В Україні стартує "Школа документального телебачення"

Незалежна асоціація телерадіомовників (НАМ) оголошує конкурс на участь у "Школі документального телебачення", яка розпочнеться у Києві 1 березня 2013 року. Проект відбуватиметься у партнерстві з Чеським інститутом документальних фільмів www.dokweb.net та Міжнародною асоціацією «Майбутнє медіа» (Польща), www.przyszloscmediow.pl, за підтримки Вишеградського Фонду www.visegradfund.org.

Організатори запрошують до участі тележурналістів та редакторів програм регіонального та національного телебачення, які працюють над створенням соціальних та документальних програм.

Навчання складатиметься з трьох модулів: 1-3 березня, 12-14 квітня та 14-15 червня 2013 року.

Тематика охопить всі стадії документального виробництва: вибір теми для документальної програми, режисура, адаптація соціальної теми; написання сценарію; відео формати та візуальне планування; пре-продакшн, продакшн та пост-продакшн; промоція і реклама.  

Викладачі школи - провідні експерти з України, Польщі та Чехії, які навчатимуть учасників  висвітлювати гострі соціальні теми та створювати якісний програмний продукт.

Дорота Рошковська (Польща)

Продюсер, директор міжнародної академії кінодокументу Dragon Forum, директор мультимедійного фестивалю The Art of Document, президент міжнародної асоціації Future of Media, керівник незалежної продакшн-студії Arkana Studio.
Філіп Ремунда (Чехія)

Режисер, сценарист, актор; співзасновник Інституту документальних фільмів, який замається просуванням східноєвропейського кіно, а також - керівник незалежної продакшн-компанії «Гіпермаркет фільм» у Празі.
Сергій Буковський (Україна)

Кінорежисер, актор, автор півсотні телевізійних та документальних фільмів, які відзначені нагородами престижних міжнародних фестивалів. Понад десять років працював на Українській студії документальних фільмів, у  1995–1998 роках очолював відділ телевізійних та документальних фільмів компанії «Internews Network Ukraine», а у 1998-2003 роках був майстром курсу режисерів-документалістів у Державному університеті театрального мистецтва ім. Карпенка-Карого.


Для участі у навчанні необхідно заповнити анкету http://www.nam.org.ua/files/participant_application.doc і надіслати до 5 лютого (17.00 год.) за адресою iryna@nam.com.ua (Ірина Вуйцик, керівник Навчального центру НАМ).

Навчання – безкоштовне, кількість учасників – обмежена.

Навчальний центр НАМ
Фото з сайту www.shumacher.at.ua

назад

 

Блог НАМ

Ірина Вуйцик
Ірина Вуйцик
Тетяна Лебедєва
Тетяна Лебедєва
Недавно на сайте «Телекритика» прочла интервью с Натией
Переглядів: 15165  Коментарів: 0