Приєднатися до НАМ
Вхід для користувачів Логін Пароль Реєстрація Увійти

Новини. Медіа вакансії

10.4.2015

Вакансія від радіостанції «Терра»

FM радіостанція "Терра" (м. Лозова, Харківська обл.) оголошує вакансію.

20.6.2014

Програма стажувань в групі 1+1 медіа

Прагнеш побудувати успішну медіа кар’єру та не знаєш, з чого почати? Приєднуйся до програми стажування в групі компаній «1+1 медіа». Ти можеш стати частиною професійної команди і зробити свій внесок у досягнення спільної мети. В 1+1 медіа, ти здобудеш не просто перший медійний досвід, а й отримаєш задоволення від співпраці із дружньою командою професіоналів.

Всі новини розділу

 

4.7.2014

Телеканал «24» шукає журналістів, ведучих і головного редактора сайту

Телеканал новин «24» розпочинає підготовку до осіннього сезону - запускає нові інформаційні проекти та суттєво розширює редакцію. Відкрито вакансії журналістів, редакторів і ведучих ефіру. Про це повідомляє прес-служба каналу.

 

Вимоги до кандидатів:

 

журналісти телеканалу новин «24»

- досвід роботи в журналістиці від 2-х років, вміння самостійно визначитися із темою матеріалу, швидко і лаконічно викласти його суть та дотримуватись дедлайну; перевага надається кандидатам із досвідом роботи в телевізійних новинах та інформаційних проектах

Просимо додати до резюме приклади інформаційних матеріалів (можна просто лінк), бажано із власною начиткою та стендапом.

 

ведучі ефіру

- досвід роботи у прямому ефірі, редагування інформації, написання підводок (текстів ведучого), анонсів, верстка випусків, досвід ведення інтерв'ю в прямому ефірі.

До резюме просимо додати лінки на записи ваших ефірів

 

головний редактор сайту телеканалу новин «24» - 24tv.ua

- досвід роботи редактором або випусковим редактором інформаційних інтернет-ресурсів; навики збільшення власного контенту на сайті, зв'язки в медійних і політичних колах, вміння формувати редакційну політику і дотримуватися її.

Просимо надіслати лінки на інформаційні інтернет-ресурси, у яких ви працювали редактором або випусковим редактором не менше 2-х років

 

Резюме необхідно надсилати на robota24@24tv.com.ua. У темі листа просять вказати вакансію, на яку претендуєте.

www.telekritika.ua

назад

 

Блог НАМ

Віталій Гордузенко
Віталій Гордузенко
В продовження актуальної теми: «Проведення дослідження власними си
Переглядів: 23878  Коментарів: 0
Ольга Большакова