Приєднатися до НАМ
Вхід для користувачів Логін Пароль Реєстрація Увійти

Новини. Медіа вакансії

10.4.2015

Вакансія від радіостанції «Терра»

FM радіостанція "Терра" (м. Лозова, Харківська обл.) оголошує вакансію.

20.6.2014

Програма стажувань в групі 1+1 медіа

Прагнеш побудувати успішну медіа кар’єру та не знаєш, з чого почати? Приєднуйся до програми стажування в групі компаній «1+1 медіа». Ти можеш стати частиною професійної команди і зробити свій внесок у досягнення спільної мети. В 1+1 медіа, ти здобудеш не просто перший медійний досвід, а й отримаєш задоволення від співпраці із дружньою командою професіоналів.

Всі новини розділу

 

17.11.2014

Стажування у Чехії для журналістів-розслідувачів та громадських діячів Одеської області та м. Києва

Регіональний фокус: Одеська область, м. Київ Термін подання документів до 25 листопада 2014 р. Орієнтовні дати поїздки 1 – 8 лютого 2015 р.. Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) повідомляє про початок відбору учасників з Одеської області та м. Києва. на навчальну програму стажування у Чеській Республіці «Моніторинг фінансування політичних процесів для забезпечення їх прозорості та просування реформ» за проектом «Навчальні програми професійного зростання» (Participant Training Program).

 

Проект «Навчальні програми професійного зростання» спрямовано на розвиток потенціалу місцевих інституцій (організацій, установ) задля зміцнення їхньої спроможності ефективно діяти в умовах нестабільності економічних та політичних процесів з метою сприяння демократичному управлінню, активізації громадянського суспільства і створення атмосфери соціального усвідомлення громадянами своїх прав і можливостей, завдяки чому вони зможуть осмислено брати участь у прийнятті рішень, що впливають на їхнє життя. Проект передбачає обмін професійним досвідом, і надає учасникам можливість ознайомитися з роботою американських чи європейських колег на робочих місцях, а також розвивати професійні співтовариства й партнерства в Україні.

Навчальна програма «Моніторинг фінансування політичних процесів для забезпечення їх прозорості та просування реформ» проходитиме у Чеській Республіці триватиме один тиждень. Учасники відбиратимуться шляхом відкритого конкурсу. Група складатиметься з 10 осіб. Також буде відібрано до 3 альтернативних кандидатів, які зможуть взяти участь у програмі у разі відмови від участі когось з основних кандидатів. Програма розроблятиметься для групи в цілому з урахуванням побажань її учасників. Під час перебування у Чеській Республіці учасники проживатимуть у готелі із двомісним розміщенням.Орієнтовна дата поїздки – з 1 – 8 лютого 2015 р. Усі витрати відібраних учасників програми покриваються проектом, окрім вартості виготовлення закордонного паспорта та витрат на території України (транспортних, проживання в готелі у разі потреби, поштових тощо). Знання англійської мови не вимагається, під час програми з групою працюють перекладачі.

Відсутність прозорості в фінансуванні виборчих кампаній та діяльності політичних партій є однією з корінних причин політичної корупції і слабкості політичних партій в Україні. Український уряд запланував реформу законодавчої системи в питаннях політичного фінансування, за якою партії і кандидати мають дотримуватися принципів прозорості.. В цьому контексті, громадянське суспільство відіграє вирішальну роль у контролі дотримання законів, що регулюють фінансування виборчих кампаній та політичних партій, і гарантують виконання цих правил усіма політичними партіями, донорами і урядом.

Мета навчальної програми «Моніторинг фінансування політичних процесів для забезпечення їх прозорості та просування реформ» полягає в обміні досвідом, ідеями та стратегіями з представниками громадських організацій Чехії (та сусідніх країн через відео конференції) щодо моніторингу фінансування політичних процесів, зокрема діяльності політичних партій та виборчих кампаній. Моніторинг фінансування політичних процесів був широко застосований у Чеській Республіці, і відіграє важливу роль у боротьбі чеського громадянського суспільства у підвищенні прозорості та чесності в суспільному житті. Чеськими фахівцями напрацьовані основні уроки, що матимуть велике значення для українських колег на шляху широкого запровадження моніторингових процесів. Кінцева мета програми полягає в наданні учасникам інструментів, знань і методів, які вони будуть застосовувати в Україні при розробці та реалізації ефективних кампаній з контролю фінансування політичної діяльності.

Основним компонентом навчальної програми є розробка учасниками індивідуальних або групових планів дій, які впроваджуватимуть в Україні після повернення.

Програма стажування, окрім зустрічей з представниками чеських громадських організацій та експертів з моніторингу, включатиме відео-конференції з представниками Transparency International в Сербії та Угорщини. Досвід цих організацій, які використовують моніторинг фінансування політичних кампаній в якості інструменту для просування прозорості та зміцнення правової реформи, має вирішальне значення для українських учасників. Також заплановано зустрічі в Регіональному центрі IFES Євразія в Празі, з Transparency International Чехії, з провідними чеськими НГО, у тому числі Rekonstrukce STATU, зустрічі з журналістами-розслідувачами та представниками чеських політичних партій.

Під час зустрічей обговорюватимуться наступні питання:

 • Які нормативно-правові документи Чеської Республіки містять вимоги щодо проведення політичних кампаній та забезпечення їх прозорості, особливо тих, які пов'язані з розкриттям джерел фінансування?
 • Роль і завдання організацій громадянського суспільства у моніторингу фінансування політичних кампаній?
 • Які основні підходи та кращі міжнародні практики використовуються у Чеській Республіці при моніторингу фінансування виборчих кампаній та захисту інтересів?
 • Чеські практики розробки та впровадження програм моніторингу витрат на виборчі кампанії.
 • Які підходи, інструменти та методи використовуються для дослідження політичної корупції?
 • Які методики моніторингу, практики та результати, напрацьовані чеськими фахівцями під час виборчих кампаній можуть бути застосовані в українських реаліях у контексті поточної виборчої системи?
 • Методи збору та обробки об`єктивних даних моніторингу та їх систематизація.
 • Як моніторингові програми можуть сприяти підтримці кандидатів?
 • Використання результатів моніторингу для діяльності, спрямованої на підвищення обізнаності суспільства про недоліки діючих законів щодо фінансування виборів або діяльність політичних партій, ініціювання впровадження законодавчої реформи.
 • Використання європейських стандартів та інших міжнародних документів в якості інструменту для зміцнення аргументів при реформуванні принципів фінансування політичних процесів?
 • Створення коаліцій, до яких входять організації громадянського суспільства, журналісти та інші зацікавлені учасники задля поліпшення ефективності кампаній із захисту інтересів суспільства.

Учасниками цієї програми можуть бути:

 • журналісти-розслідувачі;
 • представники українських громадських об`єднань, які сфокусовують свою роботу на політичних та виборчих процесах і зацікавлені у створенні умов для прозорості фінансування політичної діяльності (в тому числі, представники організацій «ОПОРА», Інститут медіа права, Комітет виборців України (КВУ) і Громадянський рух «ЧЕСНО»);
 • представники організацій, які здійснюють досліджують перебіг виборчих кампаній;
 • представники організацій, які публічно лобіюють впровадження реформ виборчого законодавства та антикорупційних законів.

Для участі у програмі зацікавлені кандидати разом з аплікаційними документами мають подати коротке есе з описом своїх очікувань від програми та висвітленні свого досвіду роботи з моніторингу фінансування політичних процесів (виборчих кампаній та діяльності політичних партій), а також запропонувати власну стратегію з використання результатів моніторингу фінансування виборчих кампаній як інструменту захисту інтересів суспільства.

Вимоги до кандидатів:

 • бути громадянином України;
 • проживати в Україні на момент подання документів, відбору учасників та проведення програми;
 • працювати в установах чи організаціях Одеської області або м. Києва;
 • мати щонайменше три роки досвіду роботи і намір працювати у тій самій сфері ще біля 5 років;
 • мати право отримати візу J-1 (віза програм обмінів) та в подальшому дотримуватися обмежень, передбачених цим типом візи.


Докладніша інформація про програму розміщена в мережі Internet за адресами:
www.ptp.ceume.org.uawww.facebook.com/ParticipantTrainingProgramwww.linkedin.com/groups/Participant-Training-Program-in-Ukraine

Для участі у конкурсі необхідно:

Заповнити он-лайн Анкету кандидата для участі в програмі на сайтіwww.ptp.ceume.org.ua та подати один примірник роздрукованих і власноруч підписаних після заповнення он-лайн форми документів до 25 листопада 2014 р. .

Документи для участі у програмі необхідно відправити рекомендованою чи кур’єрською поштою за адресою:

Проект «Навчальні програми професійного зростання»

Консорціум із удосконалення менеджмент-освіти в Україні (CEUME) вул. Еспланадна, 28, оф. 7, м.Київ, 01001

Документи можна також подати особисто протягом робочого дня (з 10:00 до 18:00). Офіс проекту знаходиться за вказаною вище адресою, найближча станція метро – «Палац спорту», телефони для контактів - (044) 246-7205, 246-7208, 246-7213.

Співбесіда з кандидатами проводитиметься орієнтовно у м. Одеса 4 грудня у м.Київ 5 грудня 2014 р.Транспортні витрати для участі у співбесіді не відшкодовуються.

Координатор програми: Олена Кисельова, тел. (044) 246-7205/13, (050) 355-9510, kyselyova@ceume.org.ua

www.redactor.in.ua

назад

 

Блог НАМ

Тетяна Лебедєва
Тетяна Лебедєва
Недавно на сайте «Телекритика» прочла интервью с Натией
Переглядів: 15113  Коментарів: 0
Катерина М'ясникова
Катерина М'ясникова
Фіналізуючі чисельні коментарі щодо Міністерства інформації, які дала сь
Переглядів: 13704  Коментарів: 0