Приєднатися до НАМ
Вхід для користувачів Логін Пароль Реєстрація Увійти

Новини. Навчальні програми

4.7.2014

Би-би-си выкладывает в бесплатный доступ учебные ресурсы на 11 языках

Если вы заинтересованы в бесплатных обучающих ресурсах для журналистов, теперь в вашем распоряжении сотни единиц учебных материалов.

Всі новини розділу

 

18.6.2012

Семінар «ПАРЛАМЕНТСЬКІ ВИБОРИ 2012» у Сімферополі та Івано-Франківську

Незалежна Асоціація телерадіоМовників (НАМ), директорат Ради Європи з питань демократії, культури та різноманітності та Інтерньюз Україна запрошують взяти участь у спільному дводенному семінарі  для директорів та редакторів регіональних ТРК на тему  «ПАРЛАМЕНТСЬКІ ВИБОРИ 2012».


На семінарі будуть розглянуті правові, маркетингові та інформаційні питання висвітлення виборчої кампанії в ЗМІ, а зокрема:


•    поняття передвиборчої агітації. Як розуміти принцип рівних умов при проведенні агітації з використанням ЗМІ. Практичне значення розрізнення понять «агітація» та «політична реклама». Строки проведення передвиборчої агітації та момент, з якого реклама партій (кандидатів) набуває статусу передвиборчої агітації. Розцінки на передвиборчу агітацію: розрахунок, опублікування (і чи можна надавати знижки). Виготовлення та поширення агітації: різні процеси та різні розцінки. Мова поширення передвиборчої агітації. Наявність угоди та отримання грошей за агітацію як передумова її поширення. Хто уповноважений укладати угоду від імені партії (кандидата). Обмеження щодо ведення передвиборчої агітації, встановлені виборчим законом. Право партії (кандидата) на відповідь у разі поширення недостовірної інформації. Зберігання матеріалів передвиборчої агітації та надання їх за запитами ЦВК та Нацради. Відповідальність ЗМІ за зміст поширюваної агітації. (Тетяна Фоміна (НАМ)

•    Роль ЗМІ під час виборчої кампанії. Етичні питання. Доступ до кандидатів та інформації.  Мобілізація людських і журналістських ресурсів. Залучення аудиторії. План редакції з висвітлення виборів з допомогою експертів. Незалежність ЗМІ від політиків та медіа власників. Радіо виробництво та жанри. (Домінік Тієр (Trans Euro Media) та Жан-Марі Коат (Chaski Communications).

•    Українські передумови висвітлення парламентських виборів. Висновки з моніторингу попередніх кампаній. Робота в малих групах і розробка плану висвітлення кампанії (Internews Ukraine)

Викладачі:


Тетяна Фоміна (Україна) - юрист НАМ, закінчила юридичний факультет Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, працює в Асоціації з 2001 року, є співавтором посібника для керівників телерадіоорганізацій «Правові питання телерадіомовників» та науковим редактором посібника «Правове регулювання участі телерадіоорганізацій у висвітленні виборчого процесу»; працювала на телефонних лініях правової допомоги ЗМІ під час виборів 2002, 2004, 2006, 2009 та 2010.

Домінік Тієрі (Франція) - тренер та консультант з розвитку медіа національних та міжнародних проектів у Східній Європі, на Балканах та Північній Африці. Має 20-річний досвід роботи міжнародним кореспондентом; спеціалізується на висвітленні виборчих процесів у країнах, що прагнуть приєднатися до ЄС. Керував виборчими інформаційними кампаніями на радіо, телебаченні та друкованих ЗМІ. Отримав ступінь магістра політичних наук в університеті Гренобля та магістра міжнародної журналістики в Лондоні.

Жан-Марі Коат (Франція) - тренер та консультант з розвитку комунікацій, редактор «Радіо Франс Інтернасйональ». Має великий досвід роботи на виборах у Франції та за кордоном, керував проектами на радіо. Засновник консультаційної фірми Chaski Communications.

Тренер Internews Ukraine (Україна).  

18-19 червня 2012
    Сімферополь -  Конференц-зал на другому поверсі готелю «Європейський», вул. Жовтнева, 16 (колишня Петропавловська)

21-22 червня 2012
    Івано-Франківськ -  Конференц-зал готелю «Надія», вул. Незалежності, 40


Перший день семінару буде присвячений радіо і телебаченню. Другий день – лише радіо. Участь у семінарах є безкоштовною (повне харчування та проживання забезпечене). Просимо зареєструватися до 13 червня 2012 (17.00) за телефоном +380 44 254 55 56 чи моб. 067 4018156  або електронною поштою iryna@nam.com.ua (Ірина Вуйцик, керівник Навчального центру НАМ).
Попередня реєстрація є обов’язковою.

Семінар відбувається за підтримки Ради Європи та проекту міжнародної організації Інтерньюз Нетворк (за фінансової підтримки АМР США). Проект спрямований на покращення доступу громадян до більш різноманітної та якісної інформації й сприяння активній позиції громадян шляхом інтеграції та просування нових медіа.
 

назад

 

Блог НАМ

Катерина М'ясникова
Катерина М'ясникова
Фіналізуючі чисельні коментарі щодо Міністерства інформації, які дала сь
Переглядів: 13760  Коментарів: 0
Віталій Гордузенко
Віталій Гордузенко
В продовження актуальної теми: «Проведення дослідження власними си
Переглядів: 23854  Коментарів: 0