Приєднатися до НАМ
Вхід для користувачів Логін Пароль Реєстрація Увійти

Новини. Медіа вакансії

10.4.2015

Вакансія від радіостанції «Терра»

FM радіостанція "Терра" (м. Лозова, Харківська обл.) оголошує вакансію.

20.6.2014

Програма стажувань в групі 1+1 медіа

Прагнеш побудувати успішну медіа кар’єру та не знаєш, з чого почати? Приєднуйся до програми стажування в групі компаній «1+1 медіа». Ти можеш стати частиною професійної команди і зробити свій внесок у досягнення спільної мети. В 1+1 медіа, ти здобудеш не просто перший медійний досвід, а й отримаєш задоволення від співпраці із дружньою командою професіоналів.

Всі новини розділу

 

1.10.2015

Радіо Свобода оголошує регіональну стипендіальну програму для журналістів

Радіо Вільна Європа/Радіо Свобода розпочинає прийом заявок для участі в регіональній стипендіальній програмі для журналістів.

Мета програми полягає в тому, щоб допомогти активним журналістам із країн «Східного партнерства» ЄС професійно розвиватися.

Учасниками можуть стати місцеві журналісти з України, Вірменії, Білорусі та Молдови.

Програма базується на місії Радіо Вільна Європа/Радіо Свобода сприяти незалежній і об’єктивній журналістиці, а також підтримувати демократію і права людини. Програма другий рік поспіль фінансується за рахунок гранту від посольства США в Чехії.

У 2014/2015 роках регіональним стипендіатом від України став одесит Михайло Штекель.

Коротко про програму:

Стипендіатів обиратимуть із країн «Східного партнерства» ЄС та спрямують до місцевого бюро Радіо Вільна Європа/Радіо Свобода. Вони будуть залучені у повсякденну роботу редакції, де працюватимуть на постійній основі. Робота полягатиме в створенні матеріалів та мультимедійних продуктів під наглядом та наставництвом досвідчених професіоналів. 

Очікується, що після цієї програми стипендіати покращать свої журналістські навички, розширять професійний кругозір та поглиблять розуміння проблем і завдань, з якими стикається їхня країна. Також вони краще зрозуміють роль незалежних ЗМІ у своєму регіоні.

Стипендіальна програма триватиме 8 місяців, орієнтовно з 2 листопада 2015 року по 30 червня 2016 року. Вона включатиме відвідування штаб-квартири Радіо Вільна Європа/Радіо Свобода в Празі з метою професійного розвитку.

На час програми переможець отримуватиме щомісячну стипендію – розмір відповідатиме шкалі заробітної плати конкретного бюро. Також покриватимуться кошти на дорогу і проживання для поїздки в Прагу. Тим стипендіатам, які будуть змушені переїхати до столиці, щоби працювати в місцевому бюро, можуть тимчасово надати корпоративну квартиру.

Як податись:

Мають право подаватися журналісти з України, Вірменії, Білорусі, Грузії і Молдови.

Заповнені заявки слід надсилати на електронну поштуhokuvovaj@rferl.org до 12 жовтня 2015 року.

Повний комплект документів повинен включати наступні матеріали:

1. Мотиваційний лист, в якому потрібно вказати причини, які спонукали заявника брати участь у програмі, описати коло журналістських інтересів та попередній досвід, що може бути важливим для участі в програмі, а також професійні цілі заявника після завершення Програми.

2. CV, в якому вказати особисті дані, досвід роботи, освіту й володіння мовами. (Знання англійської мови не вимагається).

3. Зразки двох робіт, створених та опублікованих протягом останніх 12 місяців, включно з деталями про публікацію (дата, ЗМІ).
Крім того, із заявниками може зв’язатися представник Радіо Вільна Європа/Радіо Свобода для інтерв’ю – особисто, по телефону або по скайпу в рамках процесу подачі заявок.

Радіо Свобода

назад

 

Блог НАМ

Катерина М'ясникова
Катерина М'ясникова
Фіналізуючі чисельні коментарі щодо Міністерства інформації, які дала сь
Переглядів: 13781  Коментарів: 0
Віталій Гордузенко
Віталій Гордузенко
В продовження актуальної теми: «Проведення дослідження власними си
Переглядів: 23878  Коментарів: 0