Приєднатися до НАМ
Вхід для користувачів Логін Пароль Реєстрація Увійти

Новини. Медіа вакансії

10.4.2015

Вакансія від радіостанції «Терра»

FM радіостанція "Терра" (м. Лозова, Харківська обл.) оголошує вакансію.

20.6.2014

Програма стажувань в групі 1+1 медіа

Прагнеш побудувати успішну медіа кар’єру та не знаєш, з чого почати? Приєднуйся до програми стажування в групі компаній «1+1 медіа». Ти можеш стати частиною професійної команди і зробити свій внесок у досягнення спільної мети. В 1+1 медіа, ти здобудеш не просто перший медійний досвід, а й отримаєш задоволення від співпраці із дружньою командою професіоналів.

Всі новини розділу

 

22.12.2014

Радіо із Чикаго шукає волонтерів у регіонах України

 

Компанія Mediator Inc. шукає волонтерів для нового українського радіо у Чикаго -Uкie Drive. Про це йдеться в оголошенні компанії.

 

Насамперед зацікавлені у співпраці з людьми із регіонів України. Тих, кого зацікавить ця пропозиція, просять надіслати короткий життєпис (3-5 речень), фото й номер телефону на адресу info@chasipodii.net.

 

Радіостанція Uкie Drive мовить цілодобово щодня на 1240AM та в інтернеті. Позиціонується як медіа для розвитку усіх напрямків суспільного та політичного життя українців у США та канал комунікації з Україною.

 

Мета Uкie Drive - забезпечення незалежної й достовірної інформації про Україну, інформування про суспільне життя і політику США українських і російських громад; сприяння українському бізнесу в США.

 

www.telekritika.ua

назад

 

Блог НАМ

Ольга Большакова
Ірина Вуйцик
Ірина Вуйцик