Приєднатися до НАМ
Вхід для користувачів Логін Пароль Реєстрація Увійти

Новини. Медіа вакансії

10.4.2015

Вакансія від радіостанції «Терра»

FM радіостанція "Терра" (м. Лозова, Харківська обл.) оголошує вакансію.

20.6.2014

Програма стажувань в групі 1+1 медіа

Прагнеш побудувати успішну медіа кар’єру та не знаєш, з чого почати? Приєднуйся до програми стажування в групі компаній «1+1 медіа». Ти можеш стати частиною професійної команди і зробити свій внесок у досягнення спільної мети. В 1+1 медіа, ти здобудеш не просто перший медійний досвід, а й отримаєш задоволення від співпраці із дружньою командою професіоналів.

Всі новини розділу

 

22.7.2014

Радіо «FM Галичина» запрошує на посаду програмного директора

Радіо «FM Галичина» у Львові шукає активного фахівця, що готовий долучитись до команди. Про це повідомляє прес-служба радіостанції.

«Потрібен лідер на посаду керівника програмного - креативного відділу», - оголошує прес-служба мовника. 

Обов'язки на посаді:  управління персоналом, постановка задач, контроль; стратегічне планування діяльності радіо; робота з ведучими; створення і координація нових програм та проектів; розвиток формату ефіру; робота з документами (ліцензія), створення сітки мовлення; знання музичної бази.

Вимоги до кандидата:  стратегічне бачення; розуміння медійного середовища; досвід роботи; вища освіта (журналістика); знання англійської мови.

Кандидатам на посаду треба звертатися за електронною адресою: gbatyus@ukr.net або у Facebook https://www.facebook.com/gbatyus

www.telekritika.ua

назад

 

Блог НАМ

Ольга Большакова
Катерина М'ясникова
Катерина М'ясникова
Фіналізуючі чисельні коментарі щодо Міністерства інформації, які дала сь
Переглядів: 13781  Коментарів: 0